Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

συναισθηματικη ασφαλια

Σελίδα : 1

stras

# 1 στις 5/9/2005
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μελίσσια
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

συναισθηματικη ασφαλια

Γεια σας σε ολους! ειμαι νεο μελος και με προβληματιζει μια κατασταση στη ζωη μου. Ειμαι με ενα παιδι εδω και 1 χρονο και κατι μηνες. Πρωτη φορα εχω νιωσει ετσι τοσο ερωτευμενη αλλα απο οτι καταλαβαινω το παιδι δεν συμεριζεται τα συναισθηματα μου. Μερικες φορες καταλαβαινω οτι φοβαται ισως .Οταν λεω να φυγω γιατι το νιωθω οτι δεν με αγαπαει οσο εγω μου λει πως οχι δεν θελει να φυγω. Χθες μου το παραδεχτηκε οτι δε με αγαπαει τοσο οσο εγω. Εγω πιστευω οτι με αγαπαει πολυ αλλα επειδη τα εχω δωσει ολα , εχω παραδοθει ανευ ορων με εχει σιγουρη . Μηπως θα επρεπε να παρω το ρισκο να πω χωριζουμε για να καταλαβει αν με αγαπαει ή οχι?

ranran

# 2 στις 5/9/2005
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 634
Καλώς ήρθες!
Δεν αγαπάμε όλοι με τον ίδιο τρόπο και την ίδια ένταση! Δεν το δείχνουμε με τον ίδιο τρόπο. Αν αισθάνεσαι ότι δεν σε καλύπτει αυτό που έχεις συναισθηματικά φύγε, μην το κάνεις όμως για να τον "τσεκάρεις". Έχετε συζητήσει αυτό που σε απασχολεί;;; Αν ναι τι σου έχει απαντήσει;;;
Προσπάθησε πάντως να απαγκιστρωθείς! Βγες λιγάκι και με τις φίλες σου, κάνε πράγματα για τον εαυτό σου! Το κέντρο του κόσμου σου πρέπει να είναι ο εαυτό σου και όχι ένας άλλος άνθρωπος....
Γέλα και θα γελάσουν όλοι, κλάψε και θα κλάψεις μόνος σου...

stras

# 3 στις 5/9/2005
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μελίσσια
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3

ευχαριστω

ranranσ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου εχεις δικιο εχω βαλει τον φιλο μου ως επικεντρο του κοσμου μου θα προσπαθησω να το αλλαξω και πραγματι εχω παραμελησει καποιες φιλες μου ναι δεν θα τον τσεκαρω θα αλλα3ω λιγο συμπεριφορα και θα αφησω να κυλησει το πραμα. Μακαρι να βρω την ισσοροπια . Παντως με βοηθησες ! ευχαριστω
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε