Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν ξέρει τι θέλει , δεν ξέρω τι να κάνω.

Σελίδα : 1

karmai

# 1 στις 7/9/2005
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11
'Aρεσαν+: 0%

Δεν ξέρει τι θέλει , δεν ξέρω τι να κάνω.

Είμασταν 2 μήνες μαζί .Τις τελευταίες 20 μέρες είχα καταλάβει ότι κάτι τρέχει με την πρώην του.Τελικά είχα δίκιο.Ενώ μου είχε πεί ότι έχει τελειώσει μαζί της εδώ και 1 χρόνο και είχε σβήσει μπροστά μου το κινητό της εκείνη πήρε τηλέφωνο και αυτός έτρεμε σαν ψάρι.Του ζήτησα να της πει να μην ξαναπάρει αλλιώς θα με έχανε και το έκανε μπροστά μου.Όμως πώς ξαναβρέθηκε το τηλεφωνό της μέσα στο κινητό του και με το ονοματεπώνυμο της μαζι όχι απλώς το νούμερο.Αυτή του έγραφε στο μήνυμα ότι μέχρι εχτές την έλεγε γυναίκα της ζωής του και να φανταστείς ότι το ίδιο είπε και σε εμένα.Δεν ξέρω τι να κάνω .Προς το παρόν του είπε να χωρίσουμε.Μήπως είμαι παρανοική?

# 2 στις 7/9/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by karmai
Είμασταν 2 μήνες μαζί .Τις τελευταίες 20 μέρες είχα καταλάβει ότι κάτι τρέχει με την πρώην του.Τελικά είχα δίκιο.Ενώ μου είχε πεί ότι έχει τελειώσει μαζί της εδώ και 1 χρόνο και είχε σβήσει μπροστά μου το κινητό της εκείνη πήρε τηλέφωνο και αυτός έτρεμε σαν ψάρι.Του ζήτησα να της πει να μην ξαναπάρει αλλιώς θα με έχανε και το έκανε μπροστά μου.Όμως πώς ξαναβρέθηκε το τηλεφωνό της μέσα στο κινητό του και με το ονοματεπώνυμο της μαζι όχι απλώς το νούμερο.Αυτή του έγραφε στο μήνυμα ότι μέχρι εχτές την έλεγε γυναίκα της ζωής του και να φανταστείς ότι το ίδιο είπε και σε εμένα.Δεν ξέρω τι να κάνω .Προς το παρόν του είπε να χωρίσουμε.Μήπως είμαι παρανοική?

για παρανοικη,δεν παιρνω ορκο...
αλλα επειδη φανταζομαι οτι δεν σου εδειξε αυτος το νουμερο με το ονοματεπωνυμο και το μηνυμα της,σιγουρα εισαι αδιακριτη...
τι να σου πω...
ας μπει και κανενας φιλευσπλαχνος να βοηθησει λιγο....
μετα απο τοσο μεγαλη σχεση ειναι κριμα να διαλυθουνε ολα ετσι απλα...

# 3 στις 7/9/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Γιατί αδιάκριτη ρε συ sviiinnn; Έκανε τον καθιερωμένο καθημερινό έλεγχο στο κινητό. Αφού όλοι από την πρώτη βδομάδα τον κάνουνε!
Μα... τι λέγαμε πριν από ένα μήνα..;

Παράθεση:
Originally posted by nik84
-Η φασαρία ξεκίνησε όταν μου άρπαξε το κινητό της από το χέρι μου όταν πήγα να κάνω τον.... καθιερωμένο έλεγχο λέγοντας μου ότι μπορεί να έχει κάποιο μήνυμα που δεν πρέπει να δω(!!!!!!).

...

giati ekplaghkate etsi pou to akousate...H pleiopshfia ton atomon (toulaxison oson gnorizo...) kanei ton sygkekrimeno elegxo apo thn proth evdomada.......

# 4 στις 7/9/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Gioconda
Γιατί αδιάκριτη ρε συ sviiinnn; Έκανε τον καθιερωμένο καθημερινό έλεγχο στο κινητό. Αφού όλοι από την πρώτη βδομάδα τον κάνουνε!

Παράθεση:
-Η φασαρία ξεκίνησε όταν μου άρπαξε το κινητό της από το χέρι μου όταν πήγα να κάνω τον.... καθιερωμένο έλεγχο λέγοντας μου ότι μπορεί να έχει κάποιο μήνυμα που δεν πρέπει να δω(!!!!!!).

...

giati ekplaghkate etsi pou to akousate...H pleiopshfia ton atomon (toulaxison oson gnorizo...) kanei ton sygkekrimeno elegxo apo thn proth evdomada.......

γι αυτο επικαλουμαι την ευσπλαχνια σας....

dylanthomas

# 5 στις 7/9/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by sviiinnn

Παράθεση:
Originally posted by Gioconda

Παράθεση:

...

γι αυτο επικαλουμαι την ευσπλαχνια σας....

Ποιά ευσπλαχνία βρε sviiinnn, εδώ όχι μόνο παραβιάζουν προσωπικά δεδομένα, έχουν και απορίες.
Τι άλλο χρειάζονται για να αποδιμήσουν στον επόμενο;

Dardana

# 6 στις 8/9/2005
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
Κι απο expert advice, τζιφος.

"Ανεβαζω" λοιπον το θεμα μπας και το δει καποιος... "ειδικος"
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

# 7 στις 8/9/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τί να σου κάνει κι ειδικός... εδώ πρέπει να έχεις άγιο...

τον Αη Τηλεφωνίσου

karmai

# 8 στις 8/9/2005
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη

Ίσως δεν σας εδωσα να καταλαβετε...

Δεν του βουτηξα το κινητο ουτε το εψαξα.Μονος του μου το εδειξε λεγοντας μου οτι θελει να μου διξει ποσο ειναι ερωτευμενος με εμενα που σβηνει οτι "παλιο" υπηρχε στην ζωη του.Και ξαναρωταω αν και μπορει και να εχει δικιο ο φιλος οτι το χρονικο διαστημα της σχεσης δεν ειναι μεγαλο ,όμως ξερεις υπαρχουν σχεσεις που εισαι για χρονια με τον αλλον και δεν νιωθεις σχεδον τιποτα και δεν ξερεις και τιποτα γι αυτον και αλλες που σου βγαζουν δυνατα συναισθηματα.Αυτος με ειπε γυναικα της ζωης του ,αυτος με γνωρισε σε ολους τους φιλους του και στην μανα του και μου εβαζε και χερι οτι ημουν συγκρατιμενη γιατι δεν ελεγα και εκανα τα ιδια.Μονο που ξερεις εμενα μου αρεσει να λεω αυτα που νιωθω και οχι οτι προσταζει το παθος της στιγμης.Και για να επανερθω στο θεμα ζητωντας την ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ, ειμαι τρελη που ζηταω να μαθω πως βρεθηκε παλι το τηλεφωνο της μεσα οχι απλα ο αριθμος ως εισερχομενη κληση αλλα με το ονοματεπωνυμο της καταχωρημενο και η απαντηση που πηρα ηταν "δεν ξερω"??

zoyla

# 9 στις 7/10/2005
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 300

Εσυ εισαι παρανοικη ηαυτος?

ΑΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ.ΤΟΝ ΠΗΡΕ Κ ΕΤΡΕΜΕ ΣΑΝ ΨΑΡΙ ΛΕΣ...ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ?ΠΑΣ ΝΑ ΞΕΓΕΛΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ?ΕΙΣΤΕ 2 ΜΗΝΕΣ Κ ΗΤΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΑΖΙ...ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ..ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑΖΙ ΤΗΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΛΛΗ ΤΟΝ ΕΔΙΩΧΝΕ...ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΦΕΛΗΣ...ΚΡΑΤΑ ΠΙΣΙΝΗ..ΟΛΟΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΟΥΝ...ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ...ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ....

gatoula_niaou

# 10 στις 26/10/2005
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Κύπρος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 26
παρανοική σίγουρα δεν είσαι. τη στιγμή που ο άλλοσ παίζει μαζί σου, σε λέει γυναίκα της ζωής του και το λέει σε άλλη σιμαίνει πως δεν έχει σεβασμό ούτε προσ εσένα, ούτε προσ την άλλη. δεν θα σε συμβούλευα να τα ξαναφτιάξεισ μαζί του. επιδή πίός ξέρει πόσα άλλα πράγματα έχει πει και στισ δυό σας και στις άλλες.

# 11 στις 26/10/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by zoyla
ΑΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ.ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ....
και πως θα ηταν δυνατον να ειναι αλλοιως,αφου η Μις 18 ετων απαντα στην κοπελια των 28 ετων...

karmai

# 12 στις 2/11/2005
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη

Σας ευχαριστώ όλους

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας.΄Ολοι με τον τρόπο σας είχατε δίκιο . Τελικά χώρισα ,αν και δεν μου ήταν εύκολο .Προτίμησα να νιώσω λίγο πόνο τώρα που είναι νωρίς παρά να "πονάω" κάθε μέρα με την κατάσταση αυτή.Άρχισα να κάνω πράγματα για εμένα και προσπαθώ και θέλω κάθε μέρα μου να είναι όμορφη και δημιουργική κάθε μέρα.Δεν θα πώ ότι δεν τον σκέφτομαι τον ακατανόμαστο αλλά προτιμώ να λέω εκείνες τις στιγμές ότι "ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ".Ευχαριστώ και πάλι όλους σας και πάλι εδώ θα είμαστε με κάτι ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ελπίζω!!!!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost