Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

βοηθεια για μετα χωρισμου κατασταση

Σελίδα : 1

ekavoula

# 1 στις 15/9/2005
author
Γυναίκα / 38 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

βοηθεια για μετα χωρισμου κατασταση

ΧΩΡΙΣΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ. ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ. ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ. ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ, ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΡΕΛΛΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ.ΧΩΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥ, ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΤΡΕΛΛΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ. ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΓΑΜΟ ΕΤΑΖΕ.ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΣΟΒΑΡΑ(ΥΠΑΡΚΤΑ ΟΝΤΩΣ) ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ- ΛΕΦΤΑ ΚΛΠ.ΕΓΩ ΤΡΕΛΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ. ΠΕΡΑΣΑ ΟΙΚΤΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΣΥΝΗΡΘΑ. ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΤΗΝ ΠΑΣΑ ΑΛΗΘΕΙΑ. Ο ΤΥΠΟΣ ΗΤΑΝ ΠΡΟΙΚΟΘΥΡΑΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΣΕΠΩΝΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ, ΛΑΚΙΣΕ.ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΙΣΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ.ΟΜΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΠΡΩΤΟΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΣΧΕΣΗ Κ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΒΡΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ. ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ. ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΟΥΝΟ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ. ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΩ? ΣΕ ΜΠΑΡ?ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙ ΑΤΟΜΟ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ. ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΔΕΙΧΝΑ. ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ? ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΤΑ ΣΠΑΣΜΕΝΑ.
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ PLEASE

Vlvet_girl

# 2 στις 15/9/2005
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Τρικάλων / Οιχαλία
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 440
Ζουζού μου, αν δε δοκιμάσεις, δε θα ξέρεις... Εμπειδή σου έτυχε εσένα ένας μ@*%§ς, δε σημαίνει ότι όλοι θα είναι τέτοιοι....Ήταν μια εμπειρία, αυτό που έζησες.. Άσχημη, αλλά παρ' όλα αυτά εμπειρία... Τώρα αν θα βρεις κάποιον σε μπαρ ή κάπου αλλού, δε ξέρω... Τυχερά είναι αυτά!!! Πάντως να βγαίνεις, όσο περισσότερο μπορείς... Καλό θα σου κάνει από όλες τις απόψεις!!!
Κουράγιο!!!
Ότι αξίζει είναι οι στιγμές...

# 3 στις 15/9/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ο ΤΥΠΟΣ ΗΤΑΝ ΠΡΟΙΚΟΘΥΡΑΣ

Υπάρχει ακόμη αυτό το είδος των ανθρωποϊδών?
Το νεαρό της ηληκίας σου δεν σου επιτρέπει να παρατάς την ζωή που έχεις μπροστά σου.
Που θα τον εύρεις?
Μην τον ψάχνεις, ζήσε την ζωή σου και νάσαι σίγουρη ότι θα έρθει αυτό που αναζητάς.
Γιατί τόση "απελπισία" στην νεαρή ζωή σου, μην αφήνεις τον συναισθηματικό σου κόσμο να επηρεαστεί από συμπεριφορές παρόμοιες που έζησες, θα ζήσεις ίσως κι άλλες και ίσως όχι. Η ευτυχία βρίσκεται κάπου μέσα μας και λίγο γύρω μας, θα την αισθανθείς την κατάλληλη στιγμή.

mpouki

# 4 στις 30/9/2005
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3
ΕΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΩΝΤΑΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ, ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΜΟΥ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕ.

# 5 στην 1/10/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by mpouki
ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ, ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΜΟΥ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕ.

εχασε και την τουρτα ο μ@λακας....

......θα μου πεις βεβαια,γλυτωσε το δωρο....

οπως και να το δεις ομως,δεν ητανε σωστο απο μερους του....

# 6 στην 1/10/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καλη μου εισαι παρα πολυ μικρη για να σκεφτεσαι τετοια πραγματα!!!!! Μην κλεινεις πορτες σε ατομα, αλλα να κρατας και μια καλη πισινη, γιατι ακομα και 100 χρονια να περασεις διπλα στον αλλον...μπορει να ερθει μια στιγμη που να μην τον αναγνωριζεις!!! Οτι και να κανεις... να δινεις μονο οσα μπορεις να δωσεις χωρις να αδειασεις τελειως!!! !!!

zoyla

# 7 στις 7/10/2005
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 300

Αστειο το θεμα...

ΚΑΤΆΡΧΗΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΤΕΙΟ....ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΟΥΤΕ ΟΙ ΧΩΡΙΑΤΕΣ ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ...ΤΟ ΠΑΘΗΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΤΗΝΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ...ΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΝ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ..ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ...ΜΗΝΝ ΕΙΣΑΙ ΑΦΕΛΗΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ .ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ.ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΦΥΛΑ ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΗ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ.Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΝΤΓΡΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΑΡΚΕΤΟΙ..ΑΝ ΤΟΥΣ ΨΑΧΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.ΖΗΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ Κ ΜΗΝ ΕΞΑΡΤΙΕΣΤΕ ΑΠΟ ΕΝΕΝ ΑΝΤΡΑ ....ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΖΟΥΜΕ Κ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ...ΞΕΚΟΛΗΣΤΕ
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost