Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Διαφορά ηλικίας

Σελίδα : 1

stras

# 1 στις 5/10/2005
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μελίσσια
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

Διαφορά ηλικίας

Καλημέρα σε ολους! εχω την εξης ερωτηση.Τι εχετε να πειτε για την διαφορά ηλικίας μεταξυ δυο ανθρώπων σε μια σχέση. Ιδιαιτερα αν η κοπελα είναι μεγαλύτερη κατα 2 χρονια περιπου. Ποσο ανασταλτικά μπορει να λειτουργήσει αυτο ως παραγοντας?
Περιμένω να δω τις απόψεις σας! Γεια σας !! :-)

allegria

# 2 στις 5/10/2005
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 703
Για μένα τα 2 χρόνια δεν είναι σημαντική διαφορά ηλικίας και επομένως δεν αποτελεί ανεξάρτητο παράγοντα που θα με οδηγήσει στο να δράσω ανασταλτικά. Παρόλα αυτά, μου έχει τύχει γυναίκες συνομήλικές μου (31 ετών) να γυρίσουν και να μου πουν: "Γιατί ενδιαφέρεσαι για μένα? Πήγαινε να ψάξεις για καμιά κοπελίτσα, εγώ είμαι γριά". Τελικά είναι το πόσων ετών νιώθει ο καθένας και όχι το πόσων ετών είναι στην πραγματικότητα.

Και βέβαια είναι και το τι ζητάει από τον άλλον. Σίγουρα η σχέση της γυναίκας με έναν άνδρα μεγαλύτερο σε ηλικία της προσφέρει περισσότερη ασφάλεια και οικονομική άνεση. Αφήστε δε που στην ηλικία των 30φεύγα η γυναίκα συνήθως ψάχνεται για γάμο και δεν επιθυμεί να συνάψει σχέσεις με άνδρες που θεωρεί ότι δεν θα τις εξασφαλίσουν.

Τώρα, όσον αφορά μικρότερες ηλικίες, νομίζω ότι τα κριτήρια διαφέρουν ως προς το γεγονός ότι η γυναίκα ωριμάζει νωρίτερα από τον άνδρα κι έτσι λ.χ. η σχέση μιας 25άρας καθίσταται δυσχερής με έναν 23άρη και σπάνια κρατάει για πολλά χρόνια. Ο άνδρας στην ηλικία αυτή ενδιαφέρεται περισσότερο για κάτι εφήμερο, ενώ η γυναίκα είναι έτοιμη ακόμη και για οικογένεια.

# 3 στις 5/10/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Tι να σου πω τώρα;

Ότι έχω κάνει σχέσεις με άντρες νεοτέρους μου κατά 15 και 18 χρόνια;

Δε με χάλαγε καθόλου.
Ούτε κι εκείνους βέβαια

Δυσκολεύομαι πια να συνυπάρξω με συνομήλικους.
Μου φαίνονται πολύ νωθροί.

stelios1958

# 4 στις 29/10/2005
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 11

Διαφορα ηλικιασ

ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Η ΗΛΙΚΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΡΟΛΟ ΣΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ. ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΟΜΩΣ, ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΕΩΣ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ.

# 5 στις 29/10/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Όταν δεν υπάρχει διαφορά στον τρόπο σκέψης και νοοτροπίας, όταν δύο άνθρωποι έχουν βρει τον κατάλληλο κώδικα επικοινωνίας, η διαφορά ηλικίας δεν έχει σημασία, είτε ο άνδρας μεγαλύτερος είτε η γυναίκα.

rc-31

# 6 στις 30/10/2005
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 217
Απαντήσεις: 798

Παράθεση:
Originally posted by stras
Καλημέρα σε ολους! εχω την εξης ερωτηση.Τι εχετε να πειτε για την διαφορά ηλικίας μεταξυ δυο ανθρώπων σε μια σχέση. Ιδιαιτερα αν η κοπελα είναι μεγαλύτερη κατα 2 χρονια περιπου. Ποσο ανασταλτικά μπορει να λειτουργήσει αυτο ως παραγοντας?

Η ηλικία ειναι ενα καλοδουλεμενο ταμπου τον μεγαλητερον για να ασκουν εξουσια και να επιβαλουν σεβασμο στους μικροτερους.

Σημερα οπως ανετα παρατηρεις πολλοι μεγαλοι ειναι ποιο ανωριμοι απο ατομα 20 και 30 χρονια μικροτεροι.

Ολα εχουν σχεση με το ποσο ωριμο νιωθεις τον αλλον να ειναι διπλα σου και οχι ποσο μικρος ή μεγαλος.

Η ερωτικη ελξη ευτηχως ειναι κατι που δεν νιωθει ηλικιες και πολες φορες την εμποδιζει το μυαλο μας . Η καρδια μας νιωθει δεν βλεπει ηλικιες.

Ιδιαιτερα στην δικια σου περιπτωση 2χρονια δεν ειναι κατι που θα επρεπε να το σκεφτεσαι καν.
Στο ενδιάμεσο μεταξύ γέννησης και θανάτου , ολα είναι δανεικά ,είτε νομίζουμε οτι μας ανήκουν είτε όχι Ο χρόνος δεν κλείνει τις πληγές , απλως απαλύνει τον πονο !

# 7 στις 31/10/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
μα...... λογιζονται σαν "διαφορα ηλικιας" τα δυο χρονια?

# 8 στις 31/10/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by TRALALO
μα...... λογιζονται σαν "διαφορα ηλικιας" τα δυο χρονια?

γιατι ρε Τραλαλο..
λιγο το'χεις να βγει ο αλλος δυο χρονια μπροστυτερα στην συνταξη..???

για μενα ειναι μια διαφορα που δεν καλυπτεται οσο και να προσπαθησει κανεις..
καθε φορα ψαχνω να βρω επιχειρηματα μπας και γεφυρωσω το χασμα,αλλα τζιφος..
δεν υπαρχει περιπτωση ο Νικος να Φωναξει την Ευτυχια..
και αναλογιζομαι..
αν αυτα γινονται τωρα,πως θα συμπεριφερεται οταν θα παει και στο Δημοτικο..??

# 9 στις 31/10/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν ξερω τι λες εσυ Σβινουκο μου

αλλα.....

αν δεν ειναι ο ανδρας 6-8 χρονια μικροτερος εγω ουτε που να τον κοιταξω...... τι τον εχουμε τον ..τιτλο δηλαδη τζαμπα και βερεσε?

Dardana

# 10 στις 31/10/2005
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by TRALALO
Δεν ξερω τι λες εσυ Σβινουκο μου

αλλα.....

αν δεν ειναι ο ανδρας 6-8 χρονια μικροτερος εγω ουτε που να τον κοιταξω...... τι τον εχουμε τον ..τιτλο δηλαδη τζαμπα και βερεσε?

Ολου του κοσμου τεκνατζουδες ενωθειτε!

Θεωρω αμελητεα μια διαφορα 2 χρονων.
Γι αυτο πηρα αντρα 3 χρονια μικροτερο, κι ελπιζω να μην ειναι αμελητεα η διαφορα.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

fyri_fyri

# 11 στις 31/10/2005
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 2.622

Παράθεση:
Originally posted by Dardana

Ολου του κοσμου τεκνατζουδες ενωθειτε!

Θεωρω αμελητεα μια διαφορα 2 χρονων.
Γι αυτο πηρα αντρα 3 χρονια μικροτερο, κι ελπιζω να μην ειναι αμελητεα η διαφορα.

Χμμμμ.....Νταρντανοκόριτσο....

Κι εσύ...τεκνοβελόνα???

Ο κόσμος είναι πολύς για να κάνεις σε όλους το χατίρι...

# 12 στην 1/11/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by stras

Αγαπημενη μου φιλη! Κι εγω εχω μια σχεση αυτο τον καιρο και το αγορι μου ειναι 2 χρόνια πιο μικρότερος! Στην αρχη το σκευτόμουν παρα πολυ για να συνεχίσω μαζι του, λόγο του οτι ητανε πιο μικροτερος μου! Σκεφτομουνα πως θα συμπεριφερόταν σαν μικρο παιδάκι, δεν θα μου αρεσε η παρεα του, δεν θα ειχαμε κοινα, θα με κοροϊδευαν οι φιλοι και οι γνωστοί μου, τι θα ελεγε ο κοσμος, τι θα ελεγαν οι φιλοι του κ.α πολλα που με προβληματιζαν τι να κανω, παρόλο που μου αρεσε παρα πολυ μολις γνωριστήκαμε!

Ομως μετα οταν βγήκαμε 1-2 φορες, ολα αυτα που σκεφτόμουν και φοβόμουνα για εκεινον εγιναν ΑΚΡΙΒΩΣ το αντιθετο! Ειναι πολυ σοβαρο ατομο, με το χιουμορ του, λογικος, δεν παιδιαρίζει, οι φιλοι του και οι γνωστοί του τον συγχαρηκαν για την επιλογή του, το ιδιο και οι δικοι μου φιλοι, δεν μας κοροϊδεψε κανεις και ουτε ασχοληθηκαν μαζι μας (λογο ηλικιας μιλω), και πολυ περισσότερο με εκανε πολυ ευτυχισμενη, που ποτε κανενας αλλος (πιο μεγαλύτερος απο εκεινον) δεν με εκανε να νιωσω ετσι ομορφα!

Φιλη μου υπαρχουν αντρες που ειναι μικροι στην ηλικια αλλα στο μυαλο και στην συμπεριφορα ειναι περισσότερο και από εναν 3-4 χρόνια μεγαλήτερο! Το ιδιο και με εκεινους που ειναι μεγαλύτεροι απο σενα, μπορει στην ηλικια να ειναι "ωριμοι" αλλα στο μυαλο να ειναι... "γκα γκα"...

Για αυτο να ΜΗΝ σε ενοχλεί ΚΑΘΟΛΟΥ η ηλικια γιατι οπως ξερουμε ολοι μας, Ο ΕΡΩΣ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑ κι εγω δεν το πρόσεξα και δεν ασχολήθηκα ΚΑΘΟΛΟΥ με το θεμα ηλικια!

ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!

# 13 στην 1/11/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ ΗΤΑΝ ΜΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ. ΑΝ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΛΗΛΕΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ.ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ Η ΔΙΑΦΙΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ

# 14 στην 1/11/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ,ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ.Η ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ,Η ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ .Η ΕΥΓΕΝΕΙΑ,Η ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟΤΗΤΑ,ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΕΓΩΙΣΜΟΥ ΣΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΤΙΖΟΥΝΕ ΕΝΑ ΑΠΟΡΘΗΤΟ ΦΡΟΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΑΠΑΓΓΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΨΥΧΕΣ ..ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΕΟΙ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΒΑΣΕΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΥ,ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΓΝΩΡΙΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΩΝ ΕΠΙΘΥΜΙΩΝ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ.ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΛΙΟΓΕΡΜΑ ΑΝΑΖΗΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΕΦΥΓΕ .ΤΟΤΕ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΧΩΡΙΣΜΟΙ, ΠΟΥ ΔΥΣΥΧΩς ΕΠΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ..ΧΩΡΙΣ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΟ ΡΟΛΟ
ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΡΙΤΩΝ,
ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΤΥΧΕΡΟΣ..ΑΤΥΧΟΣ
ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΥΤΥΧΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ 23 ΧΡΟΝΙΑ,ΑΤΥΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΜΑΖΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ .ΜΠΗΚΕ ΠΡΩΤΗ ΣΤΗ ΒΑΡΚΑ...ΗΤΑ ΜΟΝΟ 45

ΥΓ Η ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝΕ 10ΧΡΟΝΙΑ ,ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΕ.'ΕΦΥΓΕ" ΣΤΑ 51 ΤΟΥ ΜΕ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΠΙ 20 ΣΧΕΔΟΝ ΧΡΟΝΙΑ,.ΤΗΝ ΕΝΤΑΦΙΑΣΑΜΕ ΒΑΖΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΓΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ,ΑΥΤΗ ΗΤΑΝΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΗΣ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΘΑΝΑΤΗ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ Τ ΑΣΤΕΡΙΑ

xanumBurek

# 15 στην 1/11/2005
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.449

Eπιτρέψτε μου

Παράθεση:
Originally posted by 58aris
ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΤΥΧΕΡΟΣ..ΑΤΥΧΟΣ
ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΥΤΥΧΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ 23 ΧΡΟΝΙΑ,ΑΤΥΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΜΑΖΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ .ΜΠΗΚΕ ΠΡΩΤΗ ΣΤΗ ΒΑΡΚΑ...ΗΤΑ ΜΟΝΟ 45

να σας αφιερωσω αυτο που επεσε στα χερια μου και το μυαλο μου πηγε σε σας.
Έτσι κι αλλιώς μια μέρα θα χωρίσουμε.
Από έρωτα, από θάνατο, από χρόνο.
Θα ήθελα όμως να χωρίσουμε μαζί.
Όχι χώρια.

Νίκος Δήμου

# 16 στην 1/11/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Έτσι κι αλλιώς μια μέρα θα χωρίσουμε.
Από έρωτα, από θάνατο, από χρόνο.
Θα ήθελα όμως να χωρίσουμε μαζί.
Όχι χώρια.

σ ευχαριστω καλη μου.Αφιερωνω λοιπον τουτο το ποιημα μου στην ΑΓΑΠΗ

τι όμορφα που είναι ν αγαπάς
και ν αγκαλιάζεις ότι η ψυχή κι αν βλέπει,
το να μη νοιάζεσαι που βρίσκεσαι που πάς,
ούτε να στέκεσαι στα πρέπει ή δεν πρέπει.

Να κρίνεις τις ατέλειες σωστές
και να πετάς ανέμελα στ ονείρου τα παλάτια,
και να μπερδεύονται κι οι λέξεις σου κι αυτές,
σαν τη κοιτάζεις με λαχτάρα μες στα μάτια

είναι στ αλήθεια τόσο ωραίο ν αγαπάς
κι ακόμα κι αν η πίκρα σε τυλίξει,
τι κι αν δεν νοιώθεις που βαδίζεις και που πάς,
αφού η καρδιά σου πρόλαβε, μ αγάπη να μιλήσει.

το εγραψα για την καλη μου το 1976

karmai

# 17 στις 2/11/2005
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11
Έχει η ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ μέτρα?????Τι πάει να πεί ένα δύο ή και 22 χρόνια .Όταν αγαπάς και ερωτέυεσαι δεν περνάς πρώτα από το ληξιαρχείο του δήμου σου .Κανένα ταμπού και κανένας δεν μπορεί να πει σε έναν άνθρωπο ποιό είναι το καλό για αυτόν.Ο καθένας μας έχει διαφορετική οπτική γωνία και διαφορετική αντίληψη του τί πάει να πεί ή μάλλον το πώς νιώθει για έναν άνθρωπο.ΑΓΑΠΗΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!!!!

phlio

# 18 στις 8/11/2005
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 7
να θέσω και εγώ ενα αλλο ερώτημα?τι κανεις οταν ο αντρας ειναι καταπολύ μεγαλύτερος σου???
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε