Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

apognwsh

Σελίδα : 1

liliana

# 1 στις 12/10/2005
author
Γυναίκα / 41 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

απογνωση

thelw na prosthesw kati akoma.thelw na rwthsw akoma pws mporw na xekatharisw thn katastash. fovamai giati apo thn mia den thelw na ton xasw ki apo thn allh niwthw na me koroideuei afoy den kanei kaati. an kai pisteuw toso poy ton xerw oti pote den tha eixe mia kopela mono gia to sex.

karmai

# 2 στις 2/11/2005
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11
'Aρεσαν+: 0%
Καλή μου αν και δεν κοιταξα καθόλου ποιο είναι το προβλημα που έχεις αναφερθει σε προηγουμενη συζήτηση και ούτε θέλω θα σου πω την άποψή μου.Εμένα με τράβηξε να σου απαντήσω η λέξη ΑΠΟΓΝΩΣΗ που έγραψες και τίποτα άλλο.Από ό΄τι καταλαβαίνω έχεις αμφιβολίες για το άν σε κοροιδέυει ή όχι ο καλός σου.Ξέρεις κάτι όταν έχεις φτάσει σε απογνωσει και σε τόσο σκληρά ερωτήματα θα πρέπει κάπου να έχεις δίκιο.Γιατί σπάνια δεν υπαρχει καπνος χωρις φωτιά .Αντί να κάθεσαι και να σκέφτεσαι τί κάνει και τί νιώθει αυτός για εσένα καλύτερα να αρχίσεις να ασχολήσε με το πως νιώθεις εσύ και το τι θέλεις εσύ.Σου αξιζει αγάπη ,ηρεμία και ευτυχια και όχι ΑΠΟΓΝΩΣΗ!!!ΚΑΝΕ ΤΟ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΟΥ!!!Πιστεψεμε το κόστος θα είναι λιγότερο απο ότι περνάς τώρα!ΦΙΛΙΑ!!!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost