Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

και τώρα τι γίνεται???

Σελίδα : 1

manourakos

# 1 στις 13/10/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

και τώρα τι γίνεται???

Χωρίσαμε...Μετά απο ένα χρόνο.
Η σχέση όδευε πρός επισημοποίηση...τα προβλήματα πολλά τον τελευταίο 1μιση μήνα.
Δεν του είχα εμπιστοσύνη. Μου έδωσε δικαίωμα...
Υποψιάστηκα, αισθάνθηκα κάποια άλλη ανάμεσά μας. Τον ρώτησα...Το αρνήθηκε (όχι οτι περίμενα να το παραδεχτεί).
Ζήτησε ευκαιρία. "Μ'αγαπαεί και δεν μπορεί να ζήσει χωρίς εμένα". Λίγη εμπιστοσύνη θέλει...Προσπάθησα. Δεν γινόταν απο την μια στιγμή στην άλλη...
Δεν άντεξε...έφυγε. "Επεδίωξε" να γνωρίσει κάποια άλλη για να ξεκολλήσει απο εμένα... Έφυγε. Κι εγώ εδώ να περιμένω τον γυρισμό του....Πρέπει...???

Dardana

# 2 στην 1/11/2005
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by manourakos
Χωρίσαμε...Μετά απο ένα χρόνο.
Η σχέση όδευε πρός επισημοποίηση...τα προβλήματα πολλά τον τελευταίο 1μιση μήνα.
Δεν του είχα εμπιστοσύνη. Μου έδωσε δικαίωμα...
Υποψιάστηκα, αισθάνθηκα κάποια άλλη ανάμεσά μας. Τον ρώτησα...Το αρνήθηκε (όχι οτι περίμενα να το παραδεχτεί).
Ζήτησε ευκαιρία. "Μ'αγαπαεί και δεν μπορεί να ζήσει χωρίς εμένα". Λίγη εμπιστοσύνη θέλει...Προσπάθησα. Δεν γινόταν απο την μια στιγμή στην άλλη...
Δεν άντεξε...έφυγε. "Επεδίωξε" να γνωρίσει κάποια άλλη για να ξεκολλήσει απο εμένα... Έφυγε. Κι εγώ εδώ να περιμένω τον γυρισμό του....Πρέπει...???

Oχι, δεν πρεπει.
Η εμπιστοσυνη ειναι ο θεμελιος λιθος.
Εδωσες την ευκαιρια και δε θελησε να την εκμεταλλευτει ή δεν ειχε την θεληση και την υπομονη.
Ελπιζω να προχωρησες ηδη και να μην εμεινες εκει πισω να περιμενεις.
(ηταν 13/10 κι ειναι 1/11/05)

Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

manourakos

# 3 στις 14/11/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Όχι απλά προχώρησα, αλλά είμαι και απροσδόκητα καλά...
Τελικά όλα είναι μια ιδέα...
Ένας άνθρωπος που το "διαρκείας" του στον Ολυμπιακό έχει μεγαλύτερη αξία απο εμένα, δεν ΜΠΟΡΕΙ, να γίνει σύζυγος μου κ πατέρας των παιδιών μου.
Τέλος καλό, όλα καλά.
Σ'ευχαριστώ για την απάντηση, έστω κ καθυστερημένα...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε