Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

agapi

Σελίδα : 1

gatoula_niaou

# 1 στις 26/10/2005
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Κύπρος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 26
'Aρεσαν+: 0%

αγαπη

εχει περιπου 5 μηνεσ που τα εχω με καποιον. με αγαπα και τον αγαπω. αλλά υπάρχει πρόβλημα: η ζήλια μου. πριν απο μερικεσ εβδομάδεσ τον έπιανε μία κοπελλούα τηλ κ αυτόσ μου είπε πωσ έτσι για πλάκα τησ μιλούσε.
όμωσ χτεσ, τον έπιασε η πρώιν του κ σαν τησ μιλούσε εγώ άκουγα τι έλεγαν. κάθε φορα που θα του πω κάτι για άλλεσ πάντα λαλεί μου να μην ακούω τουσ άλλους τι λένε και να μην βάζω το νού μου με τισ άλλες. πάντα προσπαθεί να με καθυσιχάσει και να μου πει πως όλα θα πάνε καλά. τη μία τον πιστευω και την άλλη αρχίζω να σκέφτομαι ότι μπορεί να μιλά με άλλεσ πίσω από την πλάτη μου και τέτοια. καμιά φορά σκέφτομαι όμωσ ότι δεν είναι τέτοιο κοπελλούι και επιπλέων κάθε μέρα έρχεται να με δει, η΄έρχομαι εγώ.
πως να την σταματίσω αυτή την αρρωστιμένη ζήλια?

Dardana

# 2 στην 1/11/2005
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by gatoula_niaou
εχει περιπου 5 μηνεσ που τα εχω με καποιον. με αγαπα και τον αγαπω. αλλά υπάρχει πρόβλημα: η ζήλια μου. πριν απο μερικεσ εβδομάδεσ τον έπιανε μία κοπελλούα τηλ κ αυτόσ μου είπε πωσ έτσι για πλάκα τησ μιλούσε.
όμωσ χτεσ, τον έπιασε η πρώιν του κ σαν τησ μιλούσε εγώ άκουγα τι έλεγαν. κάθε φορα που θα του πω κάτι για άλλεσ πάντα λαλεί μου να μην ακούω τουσ άλλους τι λένε και να μην βάζω το νού μου με τισ άλλες. πάντα προσπαθεί να με καθυσιχάσει και να μου πει πως όλα θα πάνε καλά. τη μία τον πιστευω και την άλλη αρχίζω να σκέφτομαι ότι μπορεί να μιλά με άλλεσ πίσω από την πλάτη μου και τέτοια. καμιά φορά σκέφτομαι όμωσ ότι δεν είναι τέτοιο κοπελλούι και επιπλέων κάθε μέρα έρχεται να με δει, η΄έρχομαι εγώ.
πως να την σταματίσω αυτή την αρρωστιμένη ζήλια?

Το "ανεβαζω" μπας και το δει κανεις expert..εστω και αργα..
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

# 3 στις 2/11/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by gatoula_niaou
τον έπιανε μία κοπελλούα τηλ

πάντα λαλεί μου

δεν είναι τέτοιο κοπελλούι

Το ΜΟΝΟ που προσεξα, κατάλαβα και συγκράτησα απο το αρθρο σου φιλη μου, ειναι οι παρα πανω ΛΕΞΕΙΣ που μου θυμιζουν κατι σε...ΚΥΠΡΙΑΚΟ????????

Αρα Κυπρια ειναι η κοπελια μας!!!!!

Γεια σου συμαπτριώτισσα!!!!!

karmai

# 4 στις 2/11/2005
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11

Τι κανεις για εσενα

Διαβάζοντας αυτά που γράφεις θέλω και εγώ να πώ την "γνώμη" μου.Σαφώς και το να ζηλεύεις παράλογα δεν είναι ότι καλύτερο για μια σχέση αλλα πάνω από όλα για εσένα.Είναι ψυχοφθόρω και σε κάνει ανα πάσα στιγμή να φαντάζεσαι πράγματα που δεν υπάρχουν...Όμως...κατά πόσο είναι όλα ιδέα σου ..δεν είμαι σίγουρη για να το πώ.'Ισως το συγκεκριμένο παιδί να είναι ανασφαλής και να επιβεβαιώνεται μέσα από τις πολλές γνωριμίες που έχει και επικοινωνοντας με όλους να θέλει να σου δίξει πόσο άνετος είναι.΄Ισως πάλι επειδή μάλλον είναι ανώριμος ή από φύση "γυναικας¨" να έχει επιλέξει αυτόν τον τρόπο ζωήςΤο θέμα δεν είναι τι κάνει αυτός αλλά εσύ.Έχεις ενδιαφέροντα και φίλους πέρα από τον συγκεκριμένο άνθρωπο.Άσχολεισαι με τον εαυτό σου ,γιατί άν εσύ προσέχεις και αγαπάς εσένα δεν υπάρχει περίπτωση να έρθει δίπλα σου κάποιος ο οποίος δεν θα σου "άξίζει".Όπως λέει και ένας "φίλος" εδώ στο sxeseis ....ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣΕυχομαι να σου πάνε όλα καλά

gatoula_niaou

# 5 στις 14/11/2005
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Κύπρος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 26
to problhma den einai autos alla egw. oti k na kanei emena pianei me i zilia. me opion k na milisei trelenomai. na koita3ei k mia gunaika 30-40 xronon pali zileuw. na ton plisiasei mia fili m i opia ta exei edw k 2 xronia mou erxete na ti skotosw. ti na kanw. ton agapw k me agapa para poli. fovamai mi ton xasw.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε