Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ

Σελίδα : 1

lonley

# 1 στις 3/11/2005
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Γρεβενών / Μαυραναίοι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

Τα ναρκωτικα

ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑ ΜΠΛΕΓΜΕΝΟΣ ΜΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!

fyri_fyri

# 2 στις 3/11/2005
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 2.622
Φύγε τώρα που είναι νωρίς...
Ο κόσμος είναι πολύς για να κάνεις σε όλους το χατίρι...

# 3 στις 3/11/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Δυστυχώς είναι ένα θέμα όπου δεν μπορείς να τον βοηθήσεις εσύ.
Χρειάζεται ειδική βοήθεια και δική του απόφαση.
Μην μπλέκεσαι σε μια κατάσταση την οποία δεν μπορείς να χειριστείς και η οποία θα σε φέρει σε αδιέξοδο.

EPILEKTIKH_panidonistria

# 4 στις 4/11/2005
author
Γυναίκα / 68 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 1.714
Μακριά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τρέχα και μη σταματάς!! Είσαι μόνον 19 ετών και θα ερωτευτείς πολλές φορές!

Ο άνθρωπος αυτός έχει μεν ανάγκη από αγάπη, αλλά πρωτίστως έχει ανάγκη από Βοήθεια Εξειδικευμένου Ανθρώπου ή Ομάδας και η σκέτη αγάπη μιας 19 χρονης του είναι εντελώς άχρηστη!

Όσο για σένα, κινδυνεύεις να βουλιάξεις στην κατάθλιψη στην ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!!!! Πέρα απ' το ότι μπορεί να κινδυνεύσει και η σωματική σου ακεραιότητα αν αποφασίσεις να σχετιστείς πραγματικά μαζί του.

Αγάπησε τον Εαυτό σου και προστάτευσέ τον απ' τα Αδιέξοδα! Τα οποιαδήποτε Αδιέξοδα. Κι αυτό είναι ΤΟ Αδιέξοδο!!!!

Η Επιλεκτική

Αρέσει στο μέλος Wetcircle
Ό,τι μάθαμε για να επιβιώσουμε, μας είναι άχρηστο για να ΖΗΣΟΥΜΕ! Εδώ http://sxeseis.gr/viewthread.php?tid=1662&page=3 βρίσκεται η αιτιολόγηση του ψευδωνύμου μου.

# 5 στις 4/11/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
ρε παιδια..
μην τρελαινεστε...
καποιος που ειναι μπλεγμενος με ναρκωτικα,δεν βγαινει να το κανει βουκινο...
την προσοχη της ζηταει..
πιθανοτατα αυτος ζει το αντεργκραουντ του και του βγαινει καπως ετσι για να ειναι πιο εντυπωσιακος..
δεν εννοω φυσικα να σχετιστει μαζι του,αλλα μην εχει και την αισθηση οτι γνωρισε τον Πατσινο στον "Σημαδεμενο"...

katerini1978

# 6 στις 20/4/2010
author
Γυναίκα / 43 / Παντρεμένη
Ν. Πιερίας / Κατερίνη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 4

απορια

οσο δυνατο και να ειναι αυτο που αισθανεται καλυτερα να ξεθυμανει. Οι ανθρωποι που ειναι στις ουσιες (εχω αδερφια 2 χρηστες) οταν παραδεχονται χωρις καμμια πιεση ειναι για 2 λογους
1ον ειται για να τον αποδεχτεις και να τραβηξεις μαζι του τα χειροτερα και μην σου πω αν δεν εισαι δυνατος χαρακτηρας θα δοκιμασεις για να μαθεις για ποιο λογο δεν κοβουν
2ον ειται για να τους βοηθησεις στην σωτηρια τους
μακρια κοπελα μου ειναι κριμα να βαλεις τον εαυτο σου σε αυτην διαδικασια . Ξερω κοπελα που εκανε παιδι με χρηστη χωρις να το γνωριζει και τωρα παει σε ομαδα οικογενειακης υποστηριξης οπως και εγω για να τα βρει με τον εαυτο της. για να πειστει και να αποβαλλει τις ενοχες οτι δεν φερει καμμια ευθυνη που ο αντρας της ειναι χρηστης.αν παλι θελεις να εισαι μαζι του βαλτου ορια ή κοβεις και ειμαστε μαζι ή διαλεξε το δρομο σου και εγω τον δικο μου
Αρέσει στο μέλος makis1974--

katerini1978

# 7 στις 20/4/2010
author
Ν. Πιερίας / Κατερίνη

απορια

οσο δυνατο και να ειναι αυτο που αισθανεται καλυτερα να ξεθυμανει. Οι ανθρωποι που ειναι στις ουσιες (εχω αδερφια 2 χρηστες) οταν παραδεχονται χωρις καμμια πιεση ειναι για 2 λογους
1ον ειται για να τον αποδεχτεις και να τραβηξεις μαζι του τα χειροτερα και μην σου πω αν δεν εισαι δυνατος χαρακτηρας θα δοκιμασεις για να μαθεις για ποιο λογο δεν κοβουν
μακρια κοπελα μου ειναι κριμα να βαλεις τον εαυτο σου σε αυτην διαδικασια . Ξερω κοπελα που εκανε παιδι με χρηστη χωρις να το γνωριζει και τωρα παει σε ομαδα οικογενειακης υποστηριξης οπως και εγω για να τα βρει με τον εαυτο της. για να πειστει και να αποβαλλει τις ενοχες οτι δεν φερει καμμια ευθυνη που αντρας της ειναι χρηστης.αν παλιθελεις να εισαι μαζι του βαλτου ορια ή κοβεις και ειμαστε μαζιή διαλεξε το δρομο σου και εγω τον δικο μου

katerini1978

# 8 στις 20/4/2010
author
Ν. Πιερίας / Κατερίνη

απορια

μακρια κοπελα μου ειναι κριμα να βαλεις τον εαυτο σου σε αυτην διαδικασια . Ξερω κοπελα που εκανε παιδι με χρηστη χωρις να το γνωριζει και τωρα παει σε ομαδα οικογενειακης υποστηριξης οπως και εγω για να τα βρει με τον εαυτο της. για να πειστει και να αποβαλλει τις ενοχες οτι δεν φερει καμμια ευθυνη που ο αντρας της ειναι χρηστης.αν παλι θελεις να εισαι μαζι του βαλτου ορια ή κοβεις και ειμαστε μαζι ή διαλεξε το δρομο σου και εγω τον δικο μου

kostatheo

# 9 στις 12/8/2015
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Ημαθίας / Νάουσα
Απαντήσεις: 2

Αν σου ειπε ''είμαι μπλεγμένος βοήθησε με'' να ξεφύγω. Αξίζει μια προσπάθεια Αν πάλι σου το είπε προειδοποιητικά ωστε  να φυγεις τοτε ακουσε τον και φυγε . 

Negative

# 10 στις 26/3/2016
author
Ανδρας / 80 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 79

Σαν τα χρόνια.

Η αρχική ερώτηση ήταν το 05 - Μιλάμε για άλλη χώρα ουσιαστικά.

Η πρώτη σοβαρή απάντηση ήρθε το 10 - τουλάχιστον εντός κρίσης. Η τελευταία απάντηση πάλι ήταν το 15 - για να δω το ημερολόγιο... Ναι πέρυσι. 
Και μέσα στην ανούσια πορεία του ίντερνετ, ας δώσω μια απάντηση. 
α) Δεν είναι κακό να είσαι χρήστης ναρκωτικών - για σένα, φυσικά.Για όλους τους άλλους είναι μαρτύριο. Σόι, φίλοι, γνωστοί και διακινητές - όλοι θα γκρινιάζουν για κάτι. Η μόνη σωτηρία θα είναι να βυθιστείς βαθύτερα στα ναρκωτικά - μα αυτό το κάνεις ήδη. 
β) Δεν είναι κακό να έχεις σχέση με χρήστη ναρκωτικών - για τον χρήστη, φυσικά. Εσύ θα έρχεσαι πάντα στη δεύτερη και κάτω θέση, μα αυτό γίνεται πάντα όταν κάνεις σχέση με άνθρωπο αφοσιωμένο σε κάτι (καρριέρα, παιδιά, συλλογή πεταλούδων). Οπότε ξεκινάς με αυτή την αβάσιμη βάση. 
γ) Όταν δίνεις ένα χέρι να τραβήξεις τον άλλο έξω από το λάκκο, προσοχή μην πέσεις και εσύ μέσα. Τι εννοω. Το μεσσιανικό σύνδρομο είναι μια υπαρκτή διαταρχή της προσωπικότητας (εκτός αν είσαι όντως ο Μεσσίας, στην οποία περίπτωση καλή υπομονή απο μένα). Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις, πιθανότατα θα δώσεις ψυχή και θα πάρεις μόνο ένα τμήμα της ανατομίας του άλλου. Και άντε και αυτό να ναι τα χέρια, και να πέσεις και εσύ στην ανάγκη να αγοράζεις πρέζα για δύο, και να τις πίνεις και τις δύο για να μην πίνει αυτός. Σε αυτή την περίπτωση στείλε μέηλ, έχω καλύτερες τιμές απο την αγορά. 

δ) Και στην τελική, εντάξει, να το σώσεις το αγόρι από τις κακές συνήθειες. Μετά;Θα πρέπει να βγάλει τα κουρέλια και να βάλει κουστούμι, να τρέχει σε συνεντεύξεις για δουλειά, να σηκώνεται αξημέρωτα να τρέχει στο κέντρο μες το θόρυβο και την κίνηση και το καυσαέριο που τυλίγεται παντού επάνω του, να γίνεται ένα μαζί του, και να σου έρχεται το βράδυ με ένα χαρτζηλίκι στην τσέπη, να τον φιλάς και να γεύεσαι επάνω του την θλίψη της αθήνας. 
Γι΄αυτό σου λέω, άσε το παιδί να τη βρίσκει όπως θεωρεί καλύτερα,Και εμείς οι άλλοι θα προτιμούσαμε την πρέζα αν δεν είχαμε να ανησυχούμε για το τι θα πεί η Θεία η Παγώνα στο χωριό. 
Καλή τύχη (11 χρόνια μετά - τι τύχη τώρα είναι αυτή.)

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost