Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Βοηθεια

Σελίδα : 1

sakhs_69

# 1 στις 19/11/2005
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Ρίο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Βοηθεια

Γεια σας το προβλιμα μου ειναι οτι τα εχω με μια κοπελα 4 χρονια και στο σεξ ειναι πολλυ συντιρητηκη.Εχω δωκιμαση πολλα πραγματα ωστε να την (ξυπνησω)της εχω παρει προσφατα και σεξι εσωρουχα αλλα καθοντε στην ντολαπα σας παρακαλω πειτε μου την να κανω.Ευχαριστω

allegria

# 2 στις 20/11/2005
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 703
Δηλαδή τα 4 χρόνια που είστε μαζί κάθε πόσο θέλει να το κάνετε? Μήπως παλιά ήταν διαφορετικά τα πράγματα? Για να απαντήσουν και οι γυναίκες του φόρουμ. Δικαιολογείται τόσος συντηρητισμός?

sakhs_69

# 3 στις 21/11/2005
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Ρίο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
Eυχαρηστο για το ενδιαφερον σου.

Παράθεση:
Από το μέλος allegria - 19/11/05 11:48
... Ευχαριστω για το ενδιαφερων σου.Κανουμε ερωτα συχνα αλλα κανουμε παντα τα ηδια πραγματα.Δεν ηπαρχει η φαντασια το παιχνιδι αυτο που σε κανει να θελεις και αλλο.Εχω κανει τα παντα της πηρα εσωρουχα,χαλαροτηκα λαδια και της εκανα μασαζ,ρομαντικο δηπνο και αλλα μηπως εγω δεν κανω κατι καλα και την ξενερονω;

# 4 στις 21/11/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Εχω κανει τα παντα της πηρα εσωρουχα,χαλαροτηκα λαδια και της εκανα μασαζ,ρομαντικο δηπνο και αλλα μηπως εγω δεν κανω κατι καλα και την ξενερονω;

Έχεις σκεφτεί να το συζητήσεις μαζί της; Να της πεις ότι θες να αλλάξετε λίγο τη σεξουαλική σας ζωή; Δεν φτάνει μόνο να της αγοράσεις εσώρουχα ή να της κάνεις μασάζ... την ρώτησες τι της αρέσει; Ίσως να διστάζει να σου μιλήσει απο μόνη της.
Και τι εννοείς συντηρητική;

dropali

# 5 στις 22/11/2005
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 71
Πολλές φορές αυτή η συντηριτική αντιμετώπιση του σεξ πηγάζει από τον τρόπο και από το περιβάλλον που έχει μεγαλώσει κάποιος. Αν έχει ανατραφεί με πολλά ταμπού, αν στην οικογένεια της το θέμα σεξ ήταν κάτι για το οποίο δεν συζητούσαν, κάτι κακό, κάτι απαγορευτικό πιστεύω ότι είναι φυσιολογικό να αντιδράει έτσι.

Εγώ θα έλεγα να συζητήσεις το θέμα με την κοπελιά σου. Με πολύ υπομονή πιστεύω ότι θα καταφέρεις να την κάνεις να χαλαρώσει και να δει τα πράγματα διαφορετικά.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost