Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Σκάλωμα!

Σελίδα : 1

melit

# 1 στις 24/11/2005
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Αγία Κυριακή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Σκάλωμα!

Τα πράγματα είναι κάπως περίεργα.Γνωριστήκαμε πριν 1,5 χρόνο περίπου σε ένα bar και εκ τοτε κάνουμε παρέα.Βγαίνουμε - περνάμε καλά (οχι οι δυο μας είμαστε μια παρέα 5 ατόμων).Όλο αυτό το διάστημα υπήρχε ανάμεσα μας ερωτική διάθεση χωρίς όμως ποτέ να εκδηλωθεί κάτι περισσότερο.Κατι περίεργο υπήρχε.Τελος πάντων η ουσία είναι πως πριν λίγες μέρες αυτο το κάτι ολοκληρώθηκε αλλά παραμένει στάσιμο δεν έχει γίνει τίποτα απο τοτε.Έχουμε βρεθεί σαν παρέα αλλά αυτό είναι όλο δεν έχουμε πει κάτι.
Βασικά εκείνο το βράδυ που είμασταν οι δυο μας τον ρώτησα και μου είπε πως έχει άλλη την οποία δεν την εχω δει όμως ποτέ και γενικά η όλη του συμπεριφορά δεν μου είχε δείξει κάτι τέτοιο.Φυσικά υπο αυτές τις συνθήκες έφυγα απο το σπίτι του.Αυτό που με προβληματίζει εμένα τώρα πέρα απο το τι υπάρχει και τι όχι, είναι τι κάνω εγώ απο δω και πέρα.Ποια να είναι η συμπεριφορά μου?Να τον διεκδικήσω?Να σωπάσω?Να πω καλά περάσαμε και να το ξεχάσω?Έχω φάει κόλλημα!!

Dardana

# 2 στις 25/11/2005
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by melit
Τα πράγματα είναι κάπως περίεργα.Γνωριστήκαμε πριν 1,5 χρόνο περίπου σε ένα bar και εκ τοτε κάνουμε παρέα.Βγαίνουμε - περνάμε καλά (οχι οι δυο μας είμαστε μια παρέα 5 ατόμων).Όλο αυτό το διάστημα υπήρχε ανάμεσα μας ερωτική διάθεση χωρίς όμως ποτέ να εκδηλωθεί κάτι περισσότερο.Κατι περίεργο υπήρχε.Τελος πάντων η ουσία είναι πως πριν λίγες μέρες αυτο το κάτι ολοκληρώθηκε αλλά παραμένει στάσιμο δεν έχει γίνει τίποτα απο τοτε.Έχουμε βρεθεί σαν παρέα αλλά αυτό είναι όλο δεν έχουμε πει κάτι.
Βασικά εκείνο το βράδυ που είμασταν οι δυο μας τον ρώτησα και μου είπε πως έχει άλλη την οποία δεν την εχω δει όμως ποτέ και γενικά η όλη του συμπεριφορά δεν μου είχε δείξει κάτι τέτοιο.Φυσικά υπο αυτές τις συνθήκες έφυγα απο το σπίτι του.Αυτό που με προβληματίζει εμένα τώρα πέρα απο το τι υπάρχει και τι όχι, είναι τι κάνω εγώ απο δω και πέρα.Ποια να είναι η συμπεριφορά μου?Να τον διεκδικήσω?Να σωπάσω?Να πω καλά περάσαμε και να το ξεχάσω?Έχω φάει κόλλημα!!

Tον ξερεις εναμιση χρονο αλλα στο διαστημα αυτο δεν ειδες ποτέ αυτην με την οποια υποτιθεται οτι σχετιζεται. Ταυτοχρονα, δεν ειχε γινει και κατι μεταξυ σας αυτο το διαστημα, παροτι υπηρχε ερωτικη ελξη.
Μηπως "η αλλη" ειναι μια προφαση για να μην κανει σχεση μαζι σου; Μπορει ναι μεν να του αρεσεις, αλλα για λογους που μονο ο ιδιος ξερει, να μην θελει να κανει σχεση μαζι σου.
Εσυ δεν νομιζω οτι μπορεις να κανεις και πολλα...μαλλον θα πρεπει να αρκεστεις σ'αυτο που εγινε, εκτος κι αν αποφασισετε να μιλησετε κι οι δυο ανοικτα, οποτε και να ξεκαθαρισει το τοπιο.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε