Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

22 μερεσ χωρια..

Σελίδα : 1

konstantina_84

# 1 στην 1/12/2005
author
Γυναίκα / 40 / Διαζευγμένη
Ν. Μεσσηνίας / Πεταλίδι
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7
'Aρεσαν+: 0%

22 μερες χωρια..

και ενώ όλα ηταν καλά..ξαφνικά τα πανω γύρισαν κάτω.ήμασταν μαζί 4 χρονια και 2 μήνες.καναμε πολλά πραγματα μαζι,περνουσαμε πολύ ομορφα αλλά αυτός ξαφνικα μου έθεσε το ερωτημα:είμαι 23 και τι έχω κανει στη ζωή μου?
ηθελα να τον βοηθήσω αλλα προτιμουσε να ναι μονοσ..εδω και 2 μηνεσ ειχε ξεκινησει μιασχολη..πιστευα οτι μπορει να τον πλησιασε καποια..και πραγματικα να θελε να δοκιμασει και αλλα πραγματα.
τα επαγγελματικα του ειναι πικρη ιστορια..οι δικοι του αχρηστο τον ανεβαζουν αχρηστο τον κατεβαζουν,δεν θελανε να μαστε μαζι..γκρινιαζαν οχι οτι ειχαν κατι προσωπικο με μενα αλλα δεν ηθελαν ο γιος τους να κανει τη"κουτσουκελα.."τελευται φορα που μιλησα μαζι του μου πε:καποια πραγματα δε θα αλλαξουν ποτε..ειχα το καλυτερο και δε ξερω η ζωη τι θα μου φερει..να ξερεις πηρα μεγαλο ρισκο..επρεπε ομωσ!ειχα βαρεθει καποιεσ καταστασεισ..ο χρονοσ θα δειξει.."μετα απο 22 μερεσ χωρια κυκλοφορει με κατι καινουριο..δε ξερω τι ακριβως είναι..φανταζομαι..
το πηρα πολυ βαρια ηρθαν ολα πολυ αποτομα..δε πιστευω οτι επαψε να μαγαπα και να με θελει..κατι θα καταλαβαινα..ημασταν πολυ καλα σε ολουσ τους τομεις.δεχομαι οτι βαρεθηκε..και γω αλλα μεχρι εκει δε θα φτανα..δεχομαι και το οτι ζηταμε διαφορετικα πραγματα..αλλα μεχρι τελευταια στιγμη με φροντιζε με προσεχε εκανε σα τρελλος και το δειχνε..
θελω να συνεχισω γιατι πληγωθηκα...δε μπορω..θελω να το μετανιωσει...τον αγαπαω και ξερω οτι και αυτοσ..
τη τριτη γιορταζει..δε ξερω τι πρεπει να κανω..τωρα που το μυαλο ειναι πιο ξεκαθαρο σκεφτομαι οτι για να παρεις μια τετοια αποφαση κατι σε "τραβαει"δηλ μπορει μεσα στο μυαλο του να σκεφτοταν αλλα..αλλη..
σασ λεω ομωσ οτι αυτος ο ανθρωπος αυτα που εζησε μαζι μου ηταν εντονα μοναδικα και ακραια..πολλες τρελλες παρα πολλες,πολλες θυσιες,αυτος πιο πριν ειχε σχεσεισ εγω οχι και ειμαι και φοιτητρια και περασα και φανταριλικι μαζι του.τιποτα δεν εκτιμησε..χανω τη ψυχραιμια μου ε?ειναι προκλητικο αμεσως να ναι με αλλη..δηλ εμενα με εσβησε?τοσο ευκολα προχωραν οι αντρεσ?θα τον πειραξει πολυ να με δει με αλλο..μου το πε..νοιωθει ακομα οτι του ανηκω δε μπορω να καταλαβω..ωστοσο θα το δεχτει..τι να πω?η ζωη μου εγινε ανω κατω μεσα σε κατι ωρες..τι τινα υπάρχουν απο εδω και στο εξης?

rc-31

# 2 στην 1/12/2005
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 217
Απαντήσεις: 798
Καταρχας συνεχισε την ζωη σου , το να επικοινωνεις με καποιον που μιραστικες ενα κομματι της ζωης σου ειναι φυσιολογικο και ωραιο , εκτος αν σε χαλαει τοτε δεν το κανεις.

Συνεχισε την ζωη σου και απλως παρελειψε καποιες λεπτομερειες να τις αναφερεις στον πρωην , δεν χρειαζεται πχ να ξερει οτι εισαι με αλλον και ειναι καλητερος στο κρεβατι ή ειναι καλητερος γενικα

Μερικα πραγματα τα κραταμε για εμας , γυναικα εισαι ξερεις καλυτερα να κρατας μυστικα.

Εφοσον νιωθεις οτι θες να συνεχισεις , απλως συνεχισε την ζωη σου
Στο ενδιάμεσο μεταξύ γέννησης και θανάτου , ολα είναι δανεικά ,είτε νομίζουμε οτι μας ανήκουν είτε όχι Ο χρόνος δεν κλείνει τις πληγές , απλως απαλύνει τον πονο !

giorgosber-27

# 3 στις 11/8/2007
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Μεσσηνίας / Κορώνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 856

μιν στεναχοριεσε

επιδεισ και εγο φετοσ περασα τα ειδεια απο καποια κοπελλα μιν στενοχορεσε και μην κεφτεσε το παρεθοθν αλλα ουτε να κλινεσε στον εαφτο σου
Μια καρδιά και μια ζεστή αγκαλιά είναι τα καλυτέρα δωρα
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε