Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΠΩΣ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΤΑ ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΑ ΜΟΥ;

Σελίδα : 1

saddy

# 1 στις 11/12/2005
author
Γυναίκα / 37 / Διαζευγμένη
Ν. Έβρου / Αλεξανδρούπολη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Πως να διορθωσω τα ελαττωματα μου;

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ Μ'ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.ΕΝΩ ΤΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΑΘΗ.ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΓΙΝΟΜΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ,ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΣΗΜΑΝΤΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΟΥ ΠΙΕΖΩ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ.ΤΟΥΣ ΚΟΥΡΑΖΩ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕ ΜΕ ΑΓΑΠΟΥΝ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΙΕΣΤΙΚΗ,ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΘΕΩΡΙΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΚΑΙ ΣΚΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΙΨΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ,ΚΑΘΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΥΣΤΕΡΙΚΗ.ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΩ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΧΑΝΩ Ο,ΤΙ ΑΓΑΠΩ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΑΥΤΟΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΜΑΙ;

Arxangel

# 2 στις 31/1/2006
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αιγάλεω
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%
Δεν ειμαι ειδικος αλλα θα ηθελα να σου πω την γνωμη μου. Μεινε λιγο μονη σου και προσπαθησε να μαθεις τον εαυτο σου. Ανακαλυψε πραγματα που σου αρεσουν και μαθε να περνας καλα και μονη. Ολοι οι ανθρωποι εχουν + και - προσπαθησε να υποστηρίξεις τα + σου και να διορθωσεις τα - σου. Δουλεψε λιγο την αυτοπεποιθηση σου και τις ανασφαλειες που ολοι ουτως η αλλος εχουμε. Βασικο να εχεις υπομονη και να μην τρελενεσαι με το παραμικρο. Για να ειναι καποιος μαζι σου σημαινει οτι σε θελει δωσε λιγο χρονο στον εαυτο σου και στον ανθρωπο που ειναι μαζι σου. πολλες φορες για να κερδισουμε εναν ανθρωπο δεν χρειαζεται να κανουμε πολλα πραγματα ισως και τιποτα ενα χαμογελο λιγη κατανοηση λιγη πιστη κι εμπιστοσυνη και το μαγικο του χρονου. Δεν ξερω αν εισαι κοινωνικη αλλα γινε λιγο οχι εξωφρενικα πραγματα. Δεν χρειαζεται να γατζωνομαστε πανω στον αλλο κι ουτε να του τα δινουμε ολα απο την πρωτη στιγμη μπορει να μην νειναι ετοιμος να τα δεχθει....Ελπιζω να σε βοηθησα
BE GOOD AND U WILL SURVIVE.....

# 3 στην 1/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Τι να σου πω;
Εμένα όποτε με πιάνει αυτή η κατάσταση , είναι σαν να χτυπάει το καμπανάκι μέσα μου πως δεν εισπράττω την αποδοχή και την προσοχή που μου αξίζουν και προσπαθώ να τα εκμαιεύσω.
Αλλά τελικά όπως έχω καταλάβει, αν ο άλλος δεν σε γουστάρει είτε σα γκόμενα, είτε σα φίλη του, δεν πολυνοιάζεται για σένα, δεν αφουγκράζεται τις ανησυχίες σου, δεν προσπαθεί να σε μάθει σαν άνθρωπο, να σε στηρίξει και γενικά δε σου δίνει. Θέλει μόνο την ησυχία του και να μην τον πρήζεις.

Επομένως η μόνη λύση είναι αυτή στην οποία τελικά καταλήγεις, έχοντας από πάνω και τις ενοχές ότι εσύ φταις.

Περισσότερα θα σου πει ένας ειδικός.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε