Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δυσκολο shopping

Σελίδα : 1

BARON

# 1 στις 6/6/2003
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 69
'Aρεσαν+: 0%

Δυσκολο σηοππινγ

Ευχαριστω οσους απαντησαν στο αρθρο μου "προτεινετε βιβλια και ταινιες".
Πηγαινοντας να κανω πραξη τις προτασεις σας σκονταψα στη δυσκολη ελληνικη αγορα.
Συγκεκριμενα δεν εβρισκα με τιποτα το βιβλιο του castaneda "ταξιδι στο ιξτλαν".
Στο τελος και αφου εκανα το δικο μου ταξιδι κατεληξα στις εκδοσεις του(Καστανιωτη)οπου και το αγορασα ευκολα.
Γιατι τοση πικρα για να βρουμε κατι?Τοσος κοπος?Δεν γραφω αυτο το αρθρο για να διαμαρτυρηθω ή να εκφρασω λυπη ή παραπονο.
Το γραφω για την αποφυγη στο μελλον τετοιων καταστασεων,να μη βρισκουμε αυτο που θελουμε.Τι να πει δηλαδη καποιο παιδι στην επαρχια αμα εδω στην Αθηνα η αγορα ειναι...τελος παντων.
Παρακαλω θερμα οποιον-α γνωριζει καποιο site που να δουλευει (με ολη τη σημασια της λεξης)για βιβλια ή οτι αλλο,ας μας το προτεινει.Ακουσα πως οι παραγγελιες απο την πολυθρονα ειναι εκτος απο πιο ξεκουραστες και πιο οικονομικες.
Παρεπιπτοντως το pathfinder shopping δεν βοηθησε για το συγκεκριμενο βιβλιο του castaneda!
Τα συμπερασματα δικα σας.
Αιμα,στεμμα,σπερμα. *** Βαρον ***
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.