Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Το νόημα.

Σελίδα : 1

Dervish

# 1 στις 7/6/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Κίνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 13
'Aρεσαν+: 0%

Το νόημα.

Ο διδάσκαλος Χακουίν,ανάμεσα στους γείτονές του, είχε φήμη ανθρώπου που ζούσε την άσπιλη ζωή.Δίπλα του ζόυσε μία όμορφη κοπέλα,οι γονείς της οποίας είχαν κατάστημα τροφήμων.Ξαφνικά,οι γονείς διαπίστωσαν ότι θα γεννούσε παίδι.Έγιναν έξω φρενών.Η κοπέλα αρνήθηκε να κατονομάσει τον πατέρα του παιδιού,αλλά οι γονείς επέμεναν πολύ,και είπε πως ήταν ο Χακουίν.Πολύ οργισμένοι οι γονείς,πήγαν στον διδάσκαλο.
Είναι έτσι;
-ήταν το μόνο που είπε.
Μόλις γεννήθηκε το παιδί ,τό έφεραν στον Χακουίν.Τον καιρό εκείνο, έχασε πια κάθε σεβασμό των γύρω του,κάτι που δεν τον ανησυχούσε καθόλου.Περιέβαλλε το παιδί με φροντίδα και θαλπωρή.Έπερνε από τους γείτονες για το παιδί γάλα και ό,τι αλλό χρειαζόταν.Μετα από ένα χρόνο, η κοπέλα δεν άντεξε ωστόσο,και είπε στους γονείς την αλήθεια ,ότι δηλαδή ο πατέρας του παιδιού ήταν ένας νέος άνθρωπος που δούλευε στην ψαραγορά.Οι γονείς της κοπέλας αμέσως πήγαν στον Χακουίν,πολλή ώρα ζητούσαν να τους συγχωρέσει,και να δώσει πίσω το παίδι.Ο Χακουίν πρόθυμα τους συγχώρεσε.Δίδωντας πίσω το παιδί,το μόνο που είπε, ήταν:
-Είναι έτσι;
Ποιό νομίζετε,πως είναι το νόημα αυτής της ιστορίας,φίλοι μου;

BARON

# 2 στις 7/6/2003
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 69
'Aρεσαν+: 0%
το νοημα ειναι το πολυ απλο
"ετσι ειναι αν ετσι νομιζετε"
Αιμα,στεμμα,σπερμα. *** Βαρον ***
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost