Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

τι να κανω??

Σελίδα : 1

anhsixia

# 1 στις 21/12/2005
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Σάμου / Πυθαγόρειο
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 99
'Aρεσαν+: 0%

τι να κανω??

αγαπητοι μου φιλοι..ειχα μια αχρωμη σχεση...πριν απο ενα χρονο...το παλλικαρι αστερι αλλα δε ξερει να περναει καλα στη ζωη του και αυτο με ξενερωσε αφανταστα...ολο δουλεια και μιζερια...πολυ ομορφο παλλικαρι.με αγαπαει πολυ...εγω ομως διπλα του πνιγομουν,μεχρι που δεν αντεξα αλλο κα πηγα σε ψυχολογο για να μου βρει μια λυση..ηθελα να σιγουρευτω τι φταει...η ειδικος μου ειπε οτι δε με γεμιζει αυτη η σχεση κι οτι η αποφαση ειναι δικη μου...χωρισαμε....βρεθηκαμε πολλες φορες μετα το χωρισμο....τα ειπαμε τα ξαναπαμε..ττποτα,,,αδιεξοδο...εγω επιασα πολλες φορες τον εαυτο μου μετα απο το χωρισμο και τις ψυχοφθορες συζητησεις οτι ηθελα μια νεα σχεση να μου ξαναδωσει ζωη..ματαια ομως καθε φορα που εκανα λαθος επιλογη ο πρωην μου γινοταν ο ιδανικος στα ματια μου με αποτελεσμα να επαναλαμβαμεται ο φαυλος κυκλος..τωρα που εφυγα για σπουδες αν και υπαρχει ενα παιδι που κανει τη καρδια μου και χτυπα εγω επιασα τον εαυτο μου να θελω να ω τον πρωην μου..κι ετσι κι εκανα...τον βρηκα αλλαγμενο οχι ριζικα αλλα ηταν διαφορετικος....λυγισα...τι να κανω τωρα?να προσπαθησω για τελευταια φορα μαζι του?η απλα να συνεχισω τη ζωη μου?μηπως αξιζει να του ωσω μια ευκαιρια?αλλα εγω ποτε θα γινω ευτυχισμενη διπλα του?δε θελω να κοροιδευω κανεναν κ περισσοτερο εμενα...α και κατι αλλο..ζηλευω αφανταστα το ατομο αυτο...γιατι?ανασφαλεια η ειναι και αγαπη?

BIBOYLA

# 2 στις 21/12/2005
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 53
'Aρεσαν+: 0%
ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΣΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ.ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΙ ΔΕ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΔΕ ΣΕ ΓΕΜΙΖΕΙ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ, ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΝΕΝΝΟΟΥΜΑΣΤΕ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ, ΑΡΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΕΣΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥς ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ.ΛΑΘΟΣ!ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΧΩΡΗΣΑΤΕ.

Το μέλος BIBOYLA έχει επισυνάψει το αρχείο: hliovasilema.jpg (19.71KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 282 φορές
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost