Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πότε ήταν η τελευταία φορά που περπατήσατε πάνω από 20 λεπτά για βόλτα...????

Σελίδα : 1

melique

# 1 στις 7/6/2003
author
Γυναίκα / 48 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 69
Απαντήσεις: 412
'Aρεσαν+: 0%

Πότε ήταν η τελευταία φορά που περπατήσατε πάνω από 20 λεπτά για βόλτα...???

Πότε ήταν η τελευταία φορά, που περπατήσατε γιατί απλά νιώθατε την ανάγκη να περπατήσετε....(χωρίς να συμπεριλαμβάνονται οι βόλτες που βγάζετε το σκύλο έξω!!!). ????

Πότε ήταν η τελευταία φορά που χαθήκατε στις σκέψεις σας περπατώντας ???

Πότε ήταν η τελευταία φορά που απολαύσατε μια βόλτα χωρίς λόγο, απλά παρατηρώντας τους ανθρώπους γύρω σας, και όλα όσα συναντούσατε στο δρόμο σας....

Πότε νιώσατε την ηρεμία και την γαλήνη που σας προσφέρει μια απλή βολτούλα....μένοντας απλός παρατηρητής της ροής του κόσμου...

Πότε πάψατε να περπατάτε ? Ποιός είναι ο μεγαλύτερός σας φόβος όταν περπατάτε??

Πρέπει να φοβόμαστε και να μην περπατάμε πια ή πρέπει να μην αφήνουμε το φόβο να κυριεύσει την ζωή μας???

Πολλές ερωτήσεις το ξέρω, αλλα φαντάζεστε να τις είχα βάλει σαν ένα σωρό διαφορετικά θέματα??? χαχαχαχαχαχα

Φιλιά και περιμένω....

Μια φανατική "Περπατήτρια"!!!!!
Ένα αστέρι είναι μια ελπίδα, μια ελπίδα είναι μια ευχή, μια ευχή είναι μια αλήθεια, μια αλήθεια είναι μια ζωή...

# 2 στις 7/6/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Μόλις γύρισα από μια τέτοια βόλτα καλή μου φίλη...
Είναι κάτι σαν ...στάση ζωής αν θες..
Είναι κάτι που έχω ανάγκη να κάνω, όχι τακτικά ίσως όμως όχι και σπάνια...
Πάντα μια βόλτα, ειδικά κοντά στη θάλασσα, που νιώθω μια ιδιαίτερη σχέση μαζί της, ανεξήγητη, με ηρεμεί, με χαλαρώνει..με αφήνει να ταξιδέψω και να ευχαριστηθώ τις σκέψεις μου χωρίς να φοβάμαι μη με πατήσει κανένα αυτοκίνητο..τόσο χαμένη βρίσκομαι...
Να αντικρίζεις το σημείο του ορίζοντα που χωρίζει τη θάλασσα από τον ουρανό..μέχρι το μάτι να πάψει να τη βλέπει..
Κι όλα να γίνονται ένας ουρανός..ή μια θάλασσα άραγε;.....

split

# 3 στις 11/6/2003
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Κύπρος
Θέματα: 57
Απαντήσεις: 1.437
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by Natalia
Πάντα μια βόλτα, ειδικά κοντά στη θάλασσα, που νιώθω μια ιδιαίτερη σχέση μαζί της, ανεξήγητη, με ηρεμεί, με χαλαρώνει..με αφήνει να ταξιδέψω και να ευχαριστηθώ τις σκέψεις μου χωρίς να φοβάμαι μη με πατήσει κανένα αυτοκίνητο..τόσο χαμένη βρίσκομαι...
Να αντικρίζεις το σημείο του ορίζοντα που χωρίζει τη θάλασσα από τον ουρανό..μέχρι το μάτι να πάψει να τη βλέπει..
Κι όλα να γίνονται ένας ουρανός..ή μια θάλασσα άραγε;.....

Ναταλια, μερικες φορες νοιωθω οτι λες τις σκεψεις μου...

Ομως για να περπατησω πλαι στη θαλασσα πρεπει να παω εκτος πολεως, που δεν μπορει να γινεται οσο συχνα θα ηθελα.

Ετσι εκμεταλλευομαι το ''οριζοντιο παρκο'', εναν υπεροχο πεζοδρομο παραλληλο του Πεδιαιου ποταμου, που πλαισιωνεται απο αρωματικους θαμνους και δεντρα, για το καθημερινο μου περπατημα.

Χαμενη στις σκεψεις μου, με μονη επαφη με το περιβαλλον τις μυρωδιες και τα κρωξιματα των βατραχων, χαλαρωνω, ηρεμω και ... ονειρευομαι.
Ο δυσκολότερος δρόμος στη ζωή είναι ο δρόμος της καρδιάς σου...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost