Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Βοήθεια σας παρακαλώ

Σελίδα : 1

apelpismeni

# 1 στις 7/1/2006
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Βασιλικά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Βοήθεια σας παρακαλώ

Το πρόβλημα άρχισε όταν ήμουν πολύ μικρή.Η μαμά μου,ετών 49,από μικρή είχε προβλήματα με τα πόδια της.Μην τα πολυλογώ έκανε 2 εγχειρήσεις ολικής αρθροπλαστικής.Φυσικά η ψυχολογία της πολύ πεσμένη,ούτε έξω,ούτε διασκέδαση...τπτ...
Ωσπου στις 2 του Γενάρη πήγαμε στο γιατρό επειδή την πονούσε η μέση.Της βρήκε δισκοπάθεια προχωρημένου βαθμού.Ο ένας γιατρός της είπε ότι στο μέλλον θα χρειαστεί μάλλον εγχείρησγ.Αλλά δεν είναι σίγουρο ότι θα πετύχει κι ότι μπορεί να νεκρώσει όλο το πόδι.Από κείνη τη μέρα δεν μιλιόμαστε,για μια ανούσια αιτία τσακωμού δεν μου μιλάει.Μαλώνει και με τον μπαμπά.Πολλά νεύρα..νεύρα..κλάμα και ξανά τα ίδια.Ολο αυτό μου μεταδίδεται σε μένα.Και ξεσπάω στο φίλο μου.
Προχτές μάλιστα΄είδα ένα μήνυμα που έστειλε στο μπαμπά μου κι έγραφε:Μέχρι σήμερα πίστευα ότι μπορούσα να σε ικανοποιήσω.Σήμερα κατάλαβα ότι δεν είμαι ικανή ούτε γι'αυτό......
Δεν είμαι καλά..Ολο κλαίω,πονάω...Σκέφτομαι μέχρι και την αυτοκτονία.Δεν αντέχω άλλη ψυχολογική καταπίεση.Υποφέρω κι είμαι μόνη.....
Βοηθήστε με...................................

pigassos71

# 2 στις 7/1/2006
author
Ανδρας / 50 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060
Μια τόσο ανόητη “λύση” αν μπορεί κανείς να την πει έτσι μόνο την απόλυτη καταστροφή θα έφερνε στους γονείς σου, σοβαρέψου, συγκεντρώσου, μάζεψε τα κομμάτια σου και προχώρα, αυτή τι στιγμή όλοι χρειάζονται όλους, ο καθένας με τον τρόπο του. Από μόνη σου δεν μπορείς να καταφέρεις πολλά, συζήτα μόνη με τον πατέρα σου και βάλτε μια κοινή πορεία πλεύσης προς το ψυχολογικό ανέβασμα της μητέρας σου. Αυτό χρειάζεται τώρα περισσότερο κι από την ίδια την υγειά της. Αν βελτιώσετε αυτήν υπάρχουν περιθώρια και για ανάκαμψη της υγείας. πρέπει να της δώσετε να καταλάβει ότι ο πατέρας από τη μεριά του, την παντρεύτηκε για τις καλές και τις δύσκολες στιγμές. Όχι μόνο για τις χαρές και τα πανηγύρια. Ότι την αγαπά πραγματικά και μόνη ικανοποίηση του είναι να μπορεί να βλέπει στα μάτια της την αγάπη της κι όχι την απελπισία της. Από τη μεριά σου δώσε της να καταλάβει ότι το να της σταθείς αυτή τη δύσκολη ώρα, είναι το ελάχιστο που μπορείς να κανείς για κάποια που σου έδωσε το Δώρο της ζωής! Αν τίποτα από αυτά δεν πιάσει, θα σε συμβούλευα να δείτε ένα ψυχολόγο. Ο ειδικός είναι πάντα πιο καλός.

lorna

# 3 στις 7/1/2006
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 446
Φίλη μου γειά σου, διάβασα το πρόβλημά σου και έχω να σου προτείνω κάτι.. Υπάρχει μία εναλλακτική μέθοδος θεραπείας με ΒΙΟΕΝΕΡΓΕΙΑ. Ειναι ένας γιατρός που έχει κάνει καλά τέτοιες καταστάσεις. Αν σ ενδιαφέρει στείλε μου μήνυμα να σου δώσω τα στοιχεία του γιατρού. Ειναι μία θεραπεία που δεν πρέπει να τρώει κάποια πράγματα όπως η ομοιοπαθητική. Αν νομίζεις οτι μπορεί να την κάνει η μητέρα σου, θα χαρώ να βοηθήσω...

apelpismeni

# 4 στις 8/1/2006
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Βασιλικά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
Eγώ πάντως τα χω βάλει με το γιατρό.Πως πας και λες σε κάποιον ότι μπορεί να μείνει παράλυτος χωρίς να είσαι σίγουρος?Αυτό την τρώει την γυναίκα.Αν δεν της το λεγε αυτό ο γιατρός θα ταν μια χαρά,ήξερε ότι είχε δισκοπάθεια....
Σελίδα : 1

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.
lastpost