Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πως μπορώ να μιλήσω στην καρδιά της;

Σελίδα : 1

peiraias

# 1 στις 9/1/2006
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

Πως μπορώ να μιλήσω στην καρδιά της;

ΜΕΣΩ ΠΑΡΕΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΜΑΓΕΨΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΑΠ' ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΑΝ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΤΕ ΜΕ, ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΓΚΗ. (ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΙΚΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΤΗΣ) ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΗΣ; Π.Χ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΞΑΦΝΙΚΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ; ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΤΕ ΜΕ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

fyri_fyri

# 2 στις 10/1/2006
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 2.622
Η απάντηση είναι...

Στενό μαρκάρισμα...

ΟΧΙ λουλούδια με τη μία!

Κανένα τηλεφώνημα...
Σινεμά...όταν έρθει...
Θέατρο...
Φαγητό...
Πες της ρε φίλε ότι θα ήθελες να την γνωρίσεις καλύτερα...

Μα εγώ θα σου πω πως να την φλερτάρεις???

Ο κόσμος είναι πολύς για να κάνεις σε όλους το χατίρι...

aloha1

# 3 στις 11/1/2006
author
Ανδρας / 52 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Θρακομακεδόνες
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 241

Παράθεση:
Originally posted by peiraias
ΜΕΣΩ ΠΑΡΕΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΜΑΓΕΨΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΑΠ' ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΑΝ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΤΕ ΜΕ, ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΓΚΗ. (ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΙΚΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΤΗΣ) ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΗΣ; Π.Χ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΞΑΦΝΙΚΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ; ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΤΕ ΜΕ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΟΠΟΤΕ ΤΗΣ ΜΙΛΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ!!!!
Αυτο που εχει σημασια τελικα ειναι να δωσουμε ζωη στα χρονια που μας απομενουν, και οχι χρονια στη ζωη που μας μενει!! (B)

BIBOYLA

# 4 στις 11/1/2006
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 53

ενας τροπος ειναι...

να την παρεις τηλεφωνο και να της πεις οτι πηρες ετσι απλως για να την ακουσεις και οτι θα ηθελες οταν ερθει να βγαινατε μονοι σας για ενα καφεδακι. λουλουδια καλυτερα να μη στειλεις τωρα. αν βγειτε και σου δειξει κι αυτη ενδιαφερον τοτε να της στειλεις λουλουδια.

# 5 στις 11/10/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
ΓΡΑΨΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΓΙΑ ΚΕΙΝΗ.ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΕΙ,ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΟΙΝ ΤΗΣ Κ ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ ΤΥΠΟΣ ΗΤΑΝΕ,ΠΩΣ ΝΤΥΝΕΤΑΙ,ΤΙ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΘΑΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΣΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε