Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ψύχωση

Σελίδα : 1

elena0

# 1 στις 11/1/2006
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11
'Aρεσαν+: 0%

Ψύχωση

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΕΝΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΗ. ΟΧΙ! Η ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΜΑ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΒΛΕΠΕΤΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟΥ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ, ΣΩΣΤΕ ΜΕ! ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΖΕΙ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΜΜΑΖΕΨΩ ΠΡΟΤΟΥ ΧΑΘΟΥΝ ΟΛΑ. ΠΡΙΝ ΑΠΟ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΟΛΟΣ. ΠΩΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΣΑ Η ΜΟΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΛΩΣΕΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΕΦΙΚΤΟ, ΕΒΑΖΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΣΤΙΣ ΜΙΣΟΚΛΕΙΣΤΕΣ ΠΑΛΑΜΕΣ ΤΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΑΩ ΕΓΩ, ΤΟ ΣΠΟΥΡΓΙΤΑΚΙ ΤΟΥ. ΠΟΥ ΑΝ ΤΟ ΠΙΑΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΟΥΡΓΙΤΑΚΙ, ΘΑ ΤΟ ΣΤΡΑΓΓΑΛΙΣΩ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ!!ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΨΥΧΟ...ΤΕΤΟΙΟΣ. ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΝ ΣΠΟΥΡΓΙΤΑΚΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΥΤΟΣ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ; ' ΣΕ ΘΕΛΩ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ, ΣΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ. ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΜΩΣ! ΜΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΑ ΦΙΛΗ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ ΣΚΟΠΟ! ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΑΥΤΟ ( Ο ΑΛΛΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΕΝΝΟΕΙ) ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ! " . ΜΑ ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΨΥΧΟ...ΧΑΜΕΝΟ; ΒΕΡΕΣ ΨΑΧΝΑΜΕ. ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΕ ΕΛΕΓΕ. ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ! ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΥΡΓΙΤΑΚΙ. ΔΕ ΛΕΩ... ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΟΥΝΑ ΚΑΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑ... ΑΛΛΑ ΤΟΝ Text TextText

elena0

# 2 στις 11/1/2006
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΟΝ ΨΥΧΑΚΙΑ. ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΒΑΘΙΑ, ΔΥΝΑΤΗ, ΠΑΡΑΛΟΓΗ. ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΠΥ ΔΕΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΑΣΜΕΝΟ! ΤΟ ΕΝΑ ΠΕΝΗΝΤΑΠΕΝΤΕ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΑΣΗ! ΠΟΥ ΕΞΩ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ! ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ, ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑΦΟΡΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΦΕΡΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ; ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΟΛΑ! ΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΙΚΟ " ΕΠΑΘΑ" ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ! ΩΣ ΚΑΙ ΦΙΛΗ ΤΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑ _ ΜΩΡΑ ΤΙ ΔΕΧΤΗΚΑ ; ΙΚΕΤΕΨΑ! _ ΝΑ ΓΙΝΩ. ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΚΟΚΟΣ ΣΚΟΝΗΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΟ... ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ ΝΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

# 3 στις 11/1/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
χρειαζεται.. ψυχολογο ο ιδιος καλη μου,εσυ δεν μπορεσες να παιξεις πειστικα αυτο το ρολο,γιαυτό κανε ενα delete και μη γυριζεις πισω,γιατι θα καταληξεις στηλη αλατος οπως η Σάρα.Απλα δεν σ αγαπουσε βαθεια και με συνεπεια η ηθελε μια γυναικα του "υψους" του.
Συμβαινει και στα δυο φύλλα

xanumBurek

# 4 στις 11/1/2006
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.449
Αν ειναι αυτος ψυχολογος εγω ειμαι η ναομι καμπελ... Δεν αρκει ενα πτυχιο για να γινεις κι ικανος να αναλυεις ψυχες.. Αυτος ειναι επικινδυνος καλη μου γιατι δεν εμαθε κατι βασικο...Πως δεν χρησιμοποιουμε ποτέ τις γνωσεις μας για να χειρισθουμε εναν ανθρωπο...

Μακρυα ! κατι τετοιοι μπορουν να σε τρελανουν στο πιτς φυτιλι
δε γυστηβυς ετ ψολοριβυς νον δυσπυτανδυμ.

Dardana

# 5 στις 11/1/2006
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
Ειδικη παντως δεν ειμαι, για να μην παρεξηγουμαστε..

Αν υποθεσουμε οτι μας αφηγεισαι μια πραγματικη ιστορια, απορω γιατι ασχολεισαι. Οταν σε μια σχεση ο ενας δηλωνει ξεκαθαρα τις προθεσεις του, κι εμεις διαπιστωνουμε οτι δεν συμφωνουμε με αυτες, το μονο που μας μενει ειναι να το χωνεψουμε και να γυρισουμε σελιδα. Η αγαπη, η εκτιμηση, δεν ειναι πραγματα για τα οποια εκλιπαρεις. Ειτε εμπνεονται ειτε οχι. Γυρισε σελιδα, και θα βρεις και ψηλοτερο αντρα, ελαχιστοι ειναι στο 1.55 μονο!
Οσον αφορα την ψυχωση σου ή οτι αλλο αυτο λεγεται, βρες εναν σοβαρο επαγγελματια να επισκεφθεις.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

elena0

# 6 στις 11/1/2006
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
58aris: Η ΑΛΗΘΕΙΑ, ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΚΥΡΙΕ, ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΕΙΧΕ ΤΑ Ψ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΚΑΤΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ, ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΣΟΥΛΕΣ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΨΣ ΣΤΑΔΙΑ , ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ... ΞΕΡΕΤΕ ΤΩΡΑ... ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ. Ε, ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΩ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗΣ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ.. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΤΙ ΚΑΝΩ; ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΕΧΝΑΩ. ΟΛΑ ΟΣΑ ΖΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΘΑ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ. ΟΜΩΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΑΥΤΟ. ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ή ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ. ΤΟ ΚΟΥΚΟΥΛΙ ΠΟΥ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ, ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΜΑΣ ΕΑΥΤΟ. ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΛΕΨΩ....

# 7 στις 11/1/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Κάντου δώρο ένα χαμσεράκι να κάνει εκεί τα ψυχολογικά του πειρα(γ)ματα
και πές του να αφήσει το σπουργιτάκι να πετάξει, γιατί ούτε χαμστεράκι είναι, ούτε καναρινάκι είναι να το κλείνει σε κλουβιά και σε κουκούλια!

# 8 στις 11/1/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πέρα από την πλάκα όμως, το μόνο που έχω να σου πώ είναι Καλό Κουράγιο
και Υπομονή!!!!
Ό,τι και να σου πούμε εμείς, δεν πρόκειται να το καταλάβεις και κυρίως να το πράξεις έτσι απλά.
Εδώ πέφτουμε στον έρωτα ανθρώπων που έχουν την ικανότητα να μας χειρίζονται χωρίς να το έχουν σπουδάσει το θέμα..πόσο μάλλον αυτός, που έχει ρίξει και κανά μερόνυχτο μελετώντας..

elena0

# 9 στις 11/1/2006
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα

Παράθεση:
Originally posted by Dardana

Αν υποθεσουμε οτι μας αφηγεισαι μια πραγματικη ιστορια, απορω γιατι ασχολεισαι. Οταν σε μια σχεση ο ενας δηλωνει ξεκαθαρα τις προθεσεις του, κι εμεις διαπιστωνουμε οτι δεν συμφωνουμε με αυτες, το μονο που μας μενει ειναι να το χωνεψουμε και να γυρισουμε σελιδα. Η αγαπη, η εκτιμηση, δεν ειναι πραγματα για τα οποια εκλιπαρεις. Ειτε εμπνεονται ειτε οχι. Γυρισε σελιδα, και θα βρεις και ψηλοτερο αντρα, ελαχιστοι ειναι στο 1.55 μονο!
Οσον αφορα την ψυχωση σου ή οτι αλλο αυτο λεγεται, βρες εναν σοβαρο επαγγελματια να επισκεφθεις.

ΔΕΚΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΠΑΠΑΝΩ. ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΨΥΧΟΦΡΙΚΙΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΤΟΥ; ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΝΑΓΚΑΣΑ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ ΒΙΝΤΕΟ,ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΚΑΙ ΜΝΜ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ, ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΝΜ " ΠΟΝΑΩ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.."; ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΝ ΜΕ ΞΕΠΕΡΑΣΕ; ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΑΝ ΦΙΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Χ Α Λ Ι Α! ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΝΜ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ, ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ. ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΓΕ ΘΑ ΡΩΤΟΥΣΕ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. Ε ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΟΣ! ΜΑΛΛΟΝ...

Dardana

# 10 στις 11/1/2006
author
Ουζμπεκιστάν

Παράθεση:
Originally posted by elena0

Παράθεση:

ΔΕΚΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΠΑΠΑΝΩ. ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΨΥΧΟΦΡΙΚΙΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΤΟΥ; ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΝΑΓΚΑΣΑ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ ΒΙΝΤΕΟ,ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΚΑΙ ΜΝΜ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ, ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΝΜ " ΠΟΝΑΩ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.."; ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΝ ΜΕ ΞΕΠΕΡΑΣΕ; ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΑΝ ΦΙΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Χ Α Λ Ι Α! ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΝΜ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ, ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ. ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΓΕ ΘΑ ΡΩΤΟΥΣΕ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. Ε ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΛΙΑΝΘΡΩΠΟΣ! ΜΑΛΛΟΝ...

Ανθρωποι και πραγματα εχουν την αξια που τους διδουμε εμεις.
Βλεπεις οτι οι λεξεις και οι πραξεις του δεν συντονιζονται, αλλα επιλεγεις να εστιαζεις σε συγκεκριμενα πραγματα που κανει παρα σ'αυτα που λεει ή δειχνει γενικα (π.χ. στο οτι εχει τη φωτογραφια σου στο πορτοφολι του), και δεν εστιαζεις στην ουσια των πραγματων, οτι δηλαδη δεν ειναι "κοντα" σου ή μαζι σου με τον τροπο που θες. Εν ολιγοις, σε παιζει, κι εσυ επιλεγεις ουσιαστικα να "μασας". Γι αυτο και καταφερνει να σε τρελλαινει...
Στο χερι σου ειναι ομως να το σταματησεις...και να τον τρελλανεις εσυ μαλιστα...μη σου πω και να τον κανεις να μασησει τα πτυχια του!

elena0

# 11 στις 11/1/2006
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Ανθρωποι και πραγματα εχουν την αξια που τους διδουμε εμεις.
Βλεπεις οτι οι λεξεις και οι πραξεις του δεν συντονιζονται, αλλα επιλεγεις να εστιαζεις σε συγκεκριμενα πραγματα που κανει παρα σ'αυτα που λεει ή δειχνει γενικα (π.χ. στο οτι εχει τη φωτογραφια σου στο πορτοφολι του), και δεν εστιαζεις στην ουσια των πραγματων, οτι δηλαδη δεν ειναι "κοντα" σου ή μαζι σου με τον τροπο που θες. Εν ολιγοις, σε παιζει, κι εσυ επιλεγεις ουσιαστικα να "μασας". Γι αυτο και καταφερνει να σε τρελλαινει...
Στο χερι σου ειναι ομως να το σταματησεις...και να τον τρελλανεις εσυ μαλιστα...μη σου πω και να τον κανεις να μασησει τα πτυχια του!

ΛΕΓΕ ΓΡΗΓΟΡΑ! ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ; ΘΑ ΜΑΣΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ; ΠΕΣ ΝΑΙ! ΠΕΣ...

Dardana

# 12 στις 11/1/2006
author
Ουζμπεκιστάν

Παράθεση:

Παράθεση:
[

ΛΕΓΕ ΓΡΗΓΟΡΑ! ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ; ΘΑ ΜΑΣΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ; ΠΕΣ ΝΑΙ! ΠΕΣ...

Πρωτον, δεν υπαρχουν συνταγες που προσαρμοζονται σε ολα, το "φαγητο" που θα μαγειρεψεις ειναι αναλογο με τα "υλικα" που προσφερονται. Αν τον ξερεις καλα, τοτε θα βρεις και τον τροπο.
Δευτερον, αναρωτιεμαι αν αξιζει να προσπαθεις να "κερδισεις" εναν τετοιο ανθρωπο. Εχει τιποτα απο "πρωτη υλη" ανδρος, ή μηπως ειναι μουφα και αδικα σπαταλας φαια ουσια;; Εσυ θα'πρεπε να ξερεις καλυτερα επι του προκειμενου.

# 13 στις 11/1/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Είμαι της άποψης ότι όταν αγαπάμε ή αγαπήσαμε έναν άνθρωπο, δεν τον εκθέτουμε με αυτούς τους χαρακτηρισμούς.

Μάλλον ο εγωϊσμός σου ήταν που τελικά πληγώθηκε και δεν βλέπω τον λόγο που είσαι ακόμα κολλημένη σε μια κατάσταση που σε κάνει να μειώνεις τον εαυτό σου βγάζοντας τώρα κακία.

elena0

# 14 στις 11/1/2006
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
[!
Πρωτον, δεν υπαρχουν συνταγες που προσαρμοζονται σε ολα, το "φαγητο" που θα μαγειρεψεις ειναι αναλογο με τα "υλικα" που προσφερονται. Αν τον ξερεις καλα, τοτε θα βρεις και τον τροπο.
Δευτερον, αναρωτιεμαι αν αξιζει να προσπαθεις να "κερδισεις" εναν τετοιο ανθρωπο. Εχει τιποτα απο "πρωτη υλη" ανδρος, ή μηπως ειναι μουφα και αδικα σπαταλας φαια ουσια;; Εσυ θα'πρεπε να ξερεις καλυτερα επι του προκειμενου.

Η ΠΡΩΤΗ ΥΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ. ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΡΩΤΑΣ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΝΘΗΣΤΙΚΑ. ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ, ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΩ ΜΕ ΚΟΛΠΑΚΙΑ ΚΤΛ. ΑΥΤΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΕΤΣΙ ΒΟΛΕΥΤΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ; ΦΙΛΗ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΕΡΩΜΕΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΠΕΦΤΕ!

elena0

# 15 στις 11/1/2006
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα

Παράθεση:
Originally posted by zoumeri
Είμαι της άποψης ότι όταν αγαπάμε ή αγαπήσαμε έναν άνθρωπο, δεν τον εκθέτουμε με αυτούς τους χαρακτηρισμούς.

Μάλλον ο εγωϊσμός σου ήταν που τελικά πληγώθηκε και δεν βλέπω τον λόγο που είσαι ακόμα κολλημένη σε μια κατάσταση που σε κάνει να μειώνεις τον εαυτό σου βγάζοντας τώρα κακία. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΠΛΗΓΩΘΗΚΕ Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΜΟΥ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΛΗΓΩΘΗΚΕ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΟΛΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΟΜΩΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΚΙΑ. ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΡΥΒΟΥΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗ ΤΟΥΣ ΣΚΛΗΡΟΤΗΤΑ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ. ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΞΑ ΕΙΔΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ, ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΜΥΑΛΟ, ΕΝΑ ΑΒΟΗΘΗΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΑΠΛΩΝΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ,ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ ΛΑΤΡΕΨΑ ΚΑΘΕ ΤΟΥ ΑΤΕΛΕΙΑ.. ΜΑ ΚΑΘΕ.. ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΩ " ΖΟΥΖΟΥΝΙ" ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΩ " ΜΠΑΣΜΕΝΟ" ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΞΕΧΕΙΛΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΑΓΑΠΗΣ.

# 16 στις 11/1/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ποιος λεει οτι οι...ψυχολογοι εχουν λυμενα ολα τα δικα τους"προβληματα"?
Το οτι εχουν σπουδασει την συγκεκριμενη επιστημη δεν τους κανει "τελειους" σε σχεση με ολους τους υπολοιπους.

Θα συμφωνησω με την Ζουμερη, θελω να πιστευω οτι εισαι ακομα στο σταδιο του θυμου, οταν και αν καταφερεις να τον ξεπερασεις αν πραγματικα αγαπας αυτον τον ανθρωπο θα καταλαβεις και τις οποιες αδυναμιες και ανασφαλιες του και τις συμπεριφορες που πηγαζουν απ αυτες.....

Για να προχωρησει μια σχεση χρειαζονται δυο που να θελουν να βαδισουν παραλληλο δρομο, αν ο δρομος του ενος αλλαζει ειναι ανωφελο να προσπαθεις τον κρατησεις....τραβας το δρομο σου κρατωντας οτι ομορφο εζησες....απλο... αλλα..... δυσκολο το ξερω.....

Dardana

# 17 στις 12/1/2006
author
Ουζμπεκιστάν

Παράθεση:
[!

Η ΠΡΩΤΗ ΥΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ. ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΡΩΤΑΣ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΝΘΗΣΤΙΚΑ. ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ, ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΩ ΜΕ ΚΟΛΠΑΚΙΑ ΚΤΛ. ΑΥΤΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΕΤΣΙ ΒΟΛΕΥΤΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ; ΦΙΛΗ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΕΡΩΜΕΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΠΕΦΤΕ!

Δε μιλησα ουτε για κολπακια ουτε για μαντζουνια. Μιλησα για αντιμετωπιση της διφορουμενης συμπεριφορας του, αφου ειναι φανερο οτι αυτη σε βασανιζει. Λες οτι τον αγαπας, αν σου αρκει αυτο εχει καλως. Αν ομως θα'θελες να σ'αγαπησει κι εκεινος, και να εχετε μια σχεση πραγματικη, εχεις ενα μικρο προβλημα, γιατι ισως δε θελετε τα ιδια πραγματα, και σε μενα τουλαχιστον απο οσα ανεφερες, δεν φαινεται να σε αγαπα πραγματικα, εκτος κι αν κατι σημαντικο μου διαφευγει.

elena0

# 18 στις 12/1/2006
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
[Δε μιλησα ουτε για κολπακια ουτε για μαντζουνια. Μιλησα για αντιμετωπιση της διφορουμενης συμπεριφορας του, αφου ειναι φανερο οτι αυτη σε βασανιζει. Λες οτι τον αγαπας, αν σου αρκει αυτο εχει καλως. Αν ομως θα'θελες να σ'αγαπησει κι εκεινος, και να εχετε μια σχεση πραγματικη, εχεις ενα μικρο προβλημα, γιατι ισως δε θελετε τα ιδια πραγματα, και σε μενα τουλαχιστον απο οσα ανεφερες, δεν φαινεται να σε αγαπα πραγματικα, εκτος κι αν κατι σημαντικο μου διαφευγει.

ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΞΑΝΑΣΜΙΞΟΥΜΕ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΕ ΑΓΑΠΑ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΤΟΥ. ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ. ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ. ΑΝ ΠΟΤΕ ΘΕΛΗΣΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΕΓΩ ΤΟΥ ΑΝΤΙΓΥΡΙΣΑ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΤΟΥ ΓΚΙΜΠΡΑΝ, " ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟ... ΚΤΛ , ΤΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ! ΑΝ ΜΟΝΟΣ ΝΟΙΩΘΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΩ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ. ΒΑΘΙΑ ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ; ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ, ΚΑΛΗ ΜΟΥ.

Dardana

# 19 στις 12/1/2006
author
Ουζμπεκιστάν
Σου ευχομαι τα καλυτερα στις μερες που ερχονται..

# 20 στις 12/1/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
"αρρωστημενη" κατασταση ,χρειαζεσαι επειγοντως θεραπεία με "φοργκοτέν" και "σουταρέξ", που παρεχονται χωρις συνταγή και τα καλυπτει πληρως το ταμείο της ζωής.
ΔΩΣΤΟΥ ΒΡΕ ΜΙΑ ΚΛΩΤΣΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ (πωπω βγηκα απο τα ρουχα μου και δεν εχω ..ελκυστικούς γλουτούς για να συνεπάρω τις γυναικες)
ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΟΥΤΕ ΘΕΜΕΛΙΩΝΟΥΝ ΜΙΑ ΦΩΛΗΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΖΕΙ Η ΑΓΑΠΗ.
μον ντιέ..χρειαζομαι ψυχολόγο αλλα οχι κοντοπιθαρο αψυχάλογο
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε