Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θελω να κανω κπν να μπει στη διαδικασια να σκεφτει μηπως μου αρεσει ....

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

ElinaM

# 1 στις 12/1/2009
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 67
'Aρεσαν+: 0%

Θελω να κανω κπν να μπει στη διαδικασια να σκεφτει μηπως μου αρεσει ...

.. Πως το ακουτε αυτο ... Δυσκολο ???
Θελω απλα να πλαναται αυτη η αμφιβολια στο μυαλο του,
(και σε περιπτωση που δεν το εχει σκεφτει μεχρι τωρα...να σκεφτει πως θα ηταν αν ημασταν μαζι! )
μεχρι να κανει κινηση κ να μου δειξει αν ενδιαφερεται!

καταλαβαινετε..δε θελω να εκτεθω!Το μονο που θελω ειναι να του μπει αυτη η ιδεα στο μυαλο,αλλα..χωρις να ειναι και 100% σιγουρος !

Heptamer

# 2 στις 12/1/2009
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.225

Παράθεση:
Originally posted by ElinaM

Μα το Δία,δεν καταλαβαίνω!!!
Δεν κατέω!

Τι αόριστη επιθυμία είναι αυτή?

Για να μην την πω αλλοπρόσαλλη!!!

Και προέρχεται και απο ενήλικη γυναίκα - και όχι απο κανένα αβγαλτο κοριτσόπουλο!

Φιλενάδα,άσε τα παιδικά και ανούσια παιχνίδια για ...εμφύτευση επιθυμιών και δείξε του ξάστερα οτι του αρέσεις.
Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

blue3275

# 3 στις 12/1/2009
author
Γυναίκα / 47 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αλιμος
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 3.409
Ελα μν στον τοπο σου!!!!!!!!!!!!!!

Εδω και που τους δειχνουμε καθαρα οτι γουσταρουμε παλι δεν το πιανουν κι ειμαστε μες στην αμφιβολια,

και δεν το πιανουν γιατι φοβουνται μην εκτεθουν και πεσει ο αντρικος εγωισμος τους,

και μετα ..... ω τι ντροπη με τι μουτρα θα αντικρισουν τον εξω κοσμο!!!!!!!!!!!!

pigassos71

# 4 στις 12/1/2009
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060
Δυο πράγματα φοβάται ο αντρικός εγωισμός.

Τη χυλόπιτα και το κρύο νερό.

Α.Μ.Βα.Ν.ς Ατομο με βαριά νοητική στέρηση Παρακαλώ να είστε συγκαταβατικοί μαζί μου.

modexristos

# 5 στις 12/1/2009
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888
Kοιτα μην πας για ντεκαπαζ και βαφη και βγεις γουλι
ετοιμη για πεζοναυτης.
Αυτη η διαφημιση.....εχει κανει μεγαλο κακο.
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

sorolop

# 6 στις 12/1/2009
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Ν. Σερρών / Αγκιστρος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 117
Και θέλεις και δε θέλεις. Και θέλεις να αμφιβάλει αυτός και θέλεις να σιγουρευτείς.Και θέλεις να καταλάβεις και δεν θες να εκτεθείς.
Και θες να μπεις στο μυαλό του και δεν θέλεις να του το πεις.....

Ι's all chinese to me!!!! Που λένε και οι φίλοι μας οι κινέζοι.
Αντε και καλά ξεμπερδέματα
Οσο και να κλαίω , το ξέρω ότι στο τέλος θα ρουφήξω τη μύτη μου

# 7 στις 12/1/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ιt's all chinese to me λεμε εμείς.
It's all greek to me λενε οι Κινεζοι/Ευρωπαιοι/κ.α.

Dardana

# 8 στις 12/1/2009
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
(και σε περιπτωση που δεν το εχει σκεφτει μεχρι τωρα...να σκεφτει πως θα ηταν αν ημασταν μαζι! )

καταλαβαινετε..δε θελω να εκτεθω!Το μονο που θελω ειναι να του μπει αυτη η ιδεα στο μυαλο,αλλα..χωρις να ειναι και 100% σιγουρος !

τι να σου πω..
ειναι λεπτη εγχειρηση, και δεν την αναλαμβανω.
αμα του μπει και δεν του βγαινει;
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

blue3275

# 9 στις 12/1/2009
author
Γυναίκα / 47 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αλιμος
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 3.409

Παράθεση:
Originally posted by pigassos71

Πηγασουλινι

το κρυο νερο τσιτωνει το δερμα,αρα κανει καλο που και που

κι η χυλοπιτα χωνευεται ευκολα,δεν καθεται στο στομαχι και με μια κοκα κολα εισαι κομπλε!

sorolop

# 10 στις 12/1/2009
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Ν. Σερρών / Αγκιστρος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 117

Παράθεση:
Originally posted by anisixos_
Ιt's all chinese to me λεμε εμείς.
It's all greek to me λενε οι Κινεζοι/Ευρωπαιοι/κ.α.

Καλά τα λές .Εγώ μπερδεύτηκα. Οπως και μπερδεύτηκα και με το θέμα. Γενικώς ενα μπέρδεμα
Οσο και να κλαίω , το ξέρω ότι στο τέλος θα ρουφήξω τη μύτη μου

# 11 στις 12/1/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αντε βρε το πήρατε απ'τα μούτρα το κορίτσι ...

Γιατί δε κάνεις κάτι σημαδιακό ? ας πούμε να του στείλεις κάτι ? μια βέρα αρραβώνων ?

modexristos

# 12 στις 12/1/2009
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888

Παράθεση:

Διαφωνω....

και αν εισαι αντρας ελα εξω !
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

princesa

# 13 στις 12/1/2009
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Νέα Πέραμος
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 2.074
μη μου πεις οτι ακομα μιλας για εκεινον που τον γνωρισες μεσω ενος φιλου σου και τον ειδες σε μπαρ και γυρισε αλλου...γιατι υποψιαζομαι οτι προκειται για το ιδιο προσωπο.ρε κοπελια...εδω και τοοοσους μηνες κι ακομα δεν εχεις κανει κατι?περιμενεις το τρενο?θ'αλλαξει μεχρι και σταση...ασε που αν ηθελε θα σ'ειχε προσεγγισει πιστευω αν κανετε πιο πολυ παρεα τωρα.λοιπον η λυση ειναι μια...δωστου βιαγκρα και θα δεις!

ElinaM

# 14 στις 12/1/2009
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Originally posted by princesa
μη μου πεις οτι ακομα μιλας για εκεινον που τον γνωρισες μεσω ενος φιλου σου και τον ειδες σε μπαρ και γυρισε αλλου...γιατι υποψιαζομαι οτι προκειται για το ιδιο προσωπο.ρε κοπελια...εδω και τοοοσους μηνες κι ακομα δεν εχεις κανει κατι?περιμενεις το τρενο?θ'αλλαξει μεχρι και σταση...ασε που αν ηθελε θα σ'ειχε προσεγγισει πιστευω αν κανετε πιο πολυ παρεα τωρα.λοιπον η λυση ειναι μια...δωστου βιαγκρα και θα δεις!

nai an de ginei omws kati,panta tha me tyrannaei h skepsh mipws viastika na ekdilwsw to endiaferon mou ,
mipws den itan h katallhlh stigmh,
mipws tha eprepe na tou dwsw tin eukairia na me gnwrisei prwta ws anthrwpo,
mipws me thewrisei epipolaia kai polla alla....
mipws ola prepei na ginontai sthn wra tous Huh???ki an nai,poia einai ayth h wra gia mena??
idou to erwtima!
de thelw na viastw k na kati spasmwdikes kinhseis!
me pianeis?
se antithesh periptwsh mporei na parousiasw ston allo mia eikona pou de tha einai o eautos mou..
k den to thelw auto!
pisteuw pws an einai na se aporipsei kps,kalytera na einai gia tous swstous logous!gi'auto pou eisai esy!amma de tou kanei..ok!ama omws de exeis afisei to perithwrio na se gnwrisei opws eisai k se aporipsei ,nmizontas pws eiai kati allo??den einai adiko auto k krima?
thelw...na arxisei na anarwtietai an einai tyxaia ola auta h an ginontai me prothesh....
exw kanei kana dyo alla..thelw na parw ki alles idees,pou fainetai pws esy diatheteis apo thn empeiria sou.

tha mou peis pws to fantazesai esy Huh???

princesa

# 15 στις 12/1/2009
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
στο ειχα ξαναπει για να παψεις να βασανιζεσαι.καλυτερα ειναι να του μιλησεις ευθεως να τελειωνεις με αυτη την υποθεση.ποσο καιρο ακομη θα διερωτασαι?εσυ αναλωνεσαι σε κολπα και κανεις τα απλα δυσκολα.εχουν βελτιωθει οι σχεσεις σας καταρχην?μιλατε?βγαινετε με τον κοινο φιλο?σου ειχα πει 1σωρο πραγματα που μπορεις να κανεις.ακομη μια λυση για την περιπτωση σου ειναι το σκοτσεζικο ντους.μια ζεστη,μια κρυο.ναι μεν του βαζεις την ιδεα αλλα δεν το δινεις και πιατο.ετσι και σε σκεψεις τον βαζεις και του εξαπτεις τη φαντασια να λυσει το ''μυστηριο''.αν παιξει το παιχνιδακι,τοτε ενδιαφερεται.αλλα τωρα ειστε σε ηλικια για τετοια κολπα?δε νομιζω..δωστου τουλαχιστον ετσι την ευκαιρια να εκδηλωθει κι αυτος αν ενδιαφερεται.

ElinaM

# 16 στις 12/1/2009
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

Παράθεση:
στο ειχα ξαναπει για να παψεις να βασανιζεσαι.καλυτερα ειναι να του μιλησεις ευθεως να τελειωνεις με αυτη την υποθεση.ποσο καιρο ακομη θα διερωτασαι?εσυ αναλωνεσαι σε κολπα και κανεις τα απλα δυσκολα.εχουν βελτιωθει οι σχεσεις σας καταρχην?μιλατε?βγαινετε με τον κοινο φιλο?σου ειχα πει 1σωρο πραγματα που μπορεις να κανεις.ακομη μια λυση για την περιπτωση σου ειναι το σκοτσεζικο ντους.μια ζεστη,μια κρυο.ναι μεν του βαζεις την ιδεα αλλα δεν το δινεις και πιατο.ετσι και σε σκεψεις τον βαζεις και του εξαπτεις τη φαντασια να λυσει το ''μυστηριο''.αν παιξει το παιχνιδακι,τοτε ενδιαφερεται.αλλα τωρα ειστε σε ηλικια για τετοια κολπα?δε νομιζω..δωστου τουλαχιστον ετσι την ευκαιρια να εκδηλωθει κι αυτος αν ενδιαφερεται.

κατι τετοιο κανω,μια του δινω σημασια κ τον κοιταζω,μια δεν του δινω κ γυρναω απ'την αλλη...και μαλλον ..τσιμπαει!
να φανταστεις τις προαλλες ,μπαινοντας στο κλαμπ ητα ολοι η παρεα .εκεινος 3ος στη σειρα και ειχε μπροστα του 2 φιλους του που μιλαμε..σταματαει ο 1ος να μου μιλησει,ο 2ος περναει κ κεινος στεκει μπροστα μου ,ενω μιλαω με το φιλο του αλλα κοιταζει ..το υπερπεραν!!!!τον χαιρεταω,ακουμπωντας του το μπρατσο κα μου μιλαει και κεινος!μετα,συνεχιζω εγω να μιλαω με το φιλο του,ενω περιμενει μεχρι να προχωρησου μετα μαζι ....καθονται διπλα μας ,εχοντας αμφοτεροι λατη ο ενας στον αλλο αρχκα,με εκεινον να λοξοκοιταει σχεδο ολη την ωρα κι εμενα ποτε να τον κοιταζω και ποτε οχι!βγαλε συμπερασμα τωρα εσυ!

απο την αλλη ενας αλλος φιλος του(οχι τοσο στενος,αλλα κανουν παρεα),μου ζητησε απο το fcb να παμε για καφε οταν επιστρεψω τον αλλο μηνα!κι εχω τη ..μικρη υποψια ..μηπως..λεω μηπως... αρεσω σε κεινον ..πραγμα που απευχομαι..γιατι θα περιπλεξει πολυ τα πραγματα!

princesa

# 17 στις 12/1/2009
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
εγω λεω να κοιταξεις το φιλο που ναι αμεσος γιατι τ'αλλα τα θεωρω ανουσια παιχνιδακια.λες και πατε γυμνασιο..ισως να ψιλοενδιαφερεται και να περιμενει απο σενα μια κινηση.ποσο καιρο γινετε αυτο το παιχνιδι?

ElinaM

# 18 στις 12/1/2009
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

Παράθεση:
εγω λεω να κοιταξεις το φιλο που ναι αμεσος γιατι τ'αλλα τα θεωρω ανουσια παιχνιδακια.λες και πατε γυμνασιο..ισως να ψιλοενδιαφερεται και να περιμενει απο σενα μια κινηση.ποσο καιρο γινετε αυτο το παιχνιδι?

τι εννοεις να κοιταξω το φιλο???????
καλεεε ΔΕ μου αρεσει ο φιλος του,ΑΥΤΟΣ μου αρεσει!!!!!!!
τι ειναι?οποιος μας κατσει????????για μενα ΔΕΝ ειναι ετσι!!!!!

απ'αυτα που σου ειπα,τι συμπερασμα βγαζεις γιάυτον????

τι κινηση δηλ να περιμενει??

ΔΕν ειναι πολυς καιρος,τωρα τις γιορτες .....
Δεν ειναι και πολυς καιρος που εγιναν οι συστασεις..καταλαβαινεις!!!!!!

pigassos71

# 19 στις 13/1/2009
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060

Παράθεση:
Originally posted by modexristos

Παράθεση:

Διαφωνω....

και αν εισαι αντρας ελα εξω !

Όχι πριν τελειώσω τη χυλόπιτα μου.
Α.Μ.Βα.Ν.ς Ατομο με βαριά νοητική στέρηση Παρακαλώ να είστε συγκαταβατικοί μαζί μου.

# 20 στις 13/1/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Ο ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ Ο ΒΗΧΑΣ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ.....ΟΕΟ.....!!!!!!!!!!
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.