Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ανήθικη πρόταση

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

evans

# 1 στις 25/5/2003
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 75
Απαντήσεις: 3.828
'Aρεσαν+: 0%

Ανήθικη πρόταση

ΕΛΑΤΕ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΙΛΗΚΡΙΝΕΙΣ
ΜΕ ΠΟΙΟ ΑΝΤΙΤΙΜΟ ΘΑ "ΠΟΥΛΑΓΑΤΕ" ΤΟΝ/ΤΗΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΑΣ;

# 2 στις 25/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Χαχαχαχα!!!Φοβερός!!!!!
Εγώ προσωπικά ...τον χαρίζω όπως όπως!!!!!
Με όλη μου την ειλικρίνεια ......

ego28

# 3 στις 26/5/2003
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αλιμος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1

δηλαδη...

μπορουμε να υποθεσουμε ανετα οτι οι δυο κοπελιες,προηγουμενως ,εφ' οσον βρισκονται με ατομα που θα χαριζαν οπως-οπως αλλα και παλι κανεις δε θα τα παιρνε,βρισκονται στο τελευταιο σκαλι της ξεφτιλας.....ετσι ειναι κοριτσια μονες σας το 'πατε............................ουφ μερικες φορες ειναι παρηγορο να βλεπεις και τα χειροτερα!

dimos

# 4 στις 26/5/2003
author
Ανδρας / 56 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Απαντήσεις: 3
ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΛΛΟΝ

kardia

# 5 στις 26/5/2003
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Μαρκόπουλο Μεσογαίας
Απαντήσεις: 33
Swsta milas dimo... etsi einai...giati omws na psaxneis na ton xariseis k na mhn ton afhseis mia k kalh...k na vreis kati allo pou na se gemizei kalytrera? k o syntrofos sou(prwhn) pia na vrei kati allo pou na mhn thelei na ton xarisei... e? den einai kalytera etsi? pou na psaxneis twra....pws k pou na xefortwtheis ton/thn prwhn.......

evans

# 6 στις 26/5/2003
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by Natalia
Χαχαχαχα!!!Φοβερός!!!!!
Εγώ προσωπικά ...τον χαρίζω όπως όπως!!!!!
Με όλη μου την ειλικρίνεια ......

Παράθεση:
Originally posted by moo693
φιλενάδα μου....

κι εγώ τον χαρίζω.... αλλά μάλλον δεν τον θέλει καμμία....

Η ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ ΣΑΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙ !!!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΣΑΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΛΗ ΜΕ ΑΓΓΕΛΙΕΣ...
ΤΥΠΟΥ
ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΡΑΤΣΑΣ ....
ΜΕ ΕΝΑΝ ΣΥΖΗΓΟ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ TV 15"....
ΤΕΛΕΙΟ ΔΟΛΩΜΑ ΓΙΑ ΤΣΙΠΟΥΡΕΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ....

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ dimos ΠΩΣ ΑΝ ΦΤΑΝΕΙΣ Σ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ , ΠΕΡΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΣΕΛΙΔΑ (ΠΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΕΙΟ

# 7 στις 26/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Η "ηθικη πλευρα της ανηθικοτητασ"!

Πουλωντας τον-την συντροφο σου, ειναι σαν να πουλας τον ιδιο σου εαυτο!
Δεν σου κανει;
Εχει και αλλου πορτοκαλιες.....
Οταν "πουλησεις", θα σε πουλησουν και εσενα καποια στιγμη.
Και δεν νομιζω ΟΛΟΙ να ειμαστε ΤΕΛΕΙΟΙ -ΤΕΛΕΙΕΣ, και μονο ο αλλος να ειναι στοκος!
Το ξαναειπαμε, σε μια σχεση της οποιας μορφης, για τα οποια προβληματα, σημαντικα η γελοια, φταινε και οι δυο, αλλος λιγοτερο, αλλος περισσοτερο.
Το να συμπεριφερθεις και καποιον ακομα και αν αυτος -η ειναι στοκος, σαν "αντικειμενο", που "παλιωσε" και θα το πουλησης στον παλιατζη,αυτο δεν σε τιμα εσενα τον ..."σωστο - η"!

spy26

# 8 στις 26/5/2003
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 416
Εξαρτατε απο το πως...εννοεις την λεξη...1. ΠΟΥΛΑΓΑΤΕ...
Αν θελεις να μιλησουμε με την πραγματικη εννοια του ορου...τοτε σου λεω πως καθημεριμενα η συντροφος μου πουλιετε σε εμενα, εγω σε αυτην, εγω εκεινην και εκεινη εμενα. Δηλαδη πουλιωμαστε μεταξυ μας και οι δυο μας προς τριτους. Και αυτο γινετε καθημερινα, και καθε δευτερολεπτο που περνα...περισσοτερα θα δειτε στο στο αρθρο που εχω γραψει στο παρελθον...ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ/ ΠΟΥΛΗΣΤΕ ΣΩΣΤΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ,που ισως δωσει και μια αλλη διασταση στο παρον θεμα !
Αν απο την αλλη...το εννοεις οπως οι περισσοτεροι θα το καταλαβουν διαβαζοντας το....τοτε φανταζομαι πως θελεις να πεις...''ΞΕΠΟΥΛΑΓΑΤΕ''...και σε αυτην την περιπτωση σου απαντω ...ΠΟΤΕ και για κανεναν λογο !!!
Κατα σειρα προτεραιοτητας... η δουλεια μου...η συντροφος μου...ο σκυλος μου...και ο εαυτος μου...δεν ξεπουλιουνται με κανενα ανταλλαγμα στον κοσμο...ομως τα πουλω και τα αγοραζω καθημερινα !
Τα πουλω,τα ρευστοποιω και τα ξαναγοραζω...-ενα πραγμα- και οτι μου περισευει απο καθε συναλλαγη , ειναι το κερδος μου...οπως χρημα,αγαπη,μισος,χαρα,λυπη,γελιο,κλαμα,...αισθηματα...
;;;

# 9 στις 26/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τοτε αγαπητε μου!

Εχεις κανει τις ανθρωπινες σχεσεις μαρκετινγκ, και τιποτα παραπανω!
Η στιχομυθια πουλω - ξεπουλω, εχει να κανει με αντικειμενα, και οχι με ανθρωπους!
Η φαιδρη οψη της πραγματικοτητας, καμια φορα μας ξεμπροστιαζει, βγαζοντας στην επιφανεια καποιες κρυφες μας πτυχες.Καμια φορα, τα στεια, ειναι πολυ πιο σοβαρα απ' οτι νομιζουμε,η θελουμε να νομιζουμε.

# 10 στις 26/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σε καμία περίπτωση δεν πρόκειται να 'πουλήσω' τον σύντροφό μου

# 11 στις 26/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Απαντώ για λογ/σμο των 2ου και 3ου ομιλητή.

Κορίτσια συμφωνώ μαζί σας....

Ότι αγαπιέται χαρίζεται δεν πουλιέται..

spy26

# 12 στις 26/5/2003
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα

Προς ορφεα123.,...

ΑΓΑΠΗΤΕ ΟΡΦΕΑ,

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ...ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΡΘΡΟ!
ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΩ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΜΟΥ....ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΤΕΡΑ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ! ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΝΟΟΥΣΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΩΣ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΔΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΣ !
ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΕΩΝ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ.ΔΙΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ...ΟΠΩΣ ΕΣΥ ...ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΑΚΡΩΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΕΛΗΜΕΝΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΤΩΝ ΛΕΞΕΩΝ.
ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΟ...ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΚΑΤ΄' ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΤΡΟΠΟ.
ΚΑΝΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...ΣΚΕΨΗ, ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΚΡΑ.
ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΔΗΛΑΔΗ...ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΗΜΕΙΑ ΘΑ ΤΑΥΤΙΖΟΝΤΑΙ ΚΙ ΟΛΛΑΣ, ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ...ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΣΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΟΥΣΙΑ !!!

ΦΙΛΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ....!!!!!
ΥΓ: ΑΛΗΘΕΙΑ...ΤΟ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ...Η ΜΗΠΩΣ ΖΩ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΕΓΩ !
;;;

# 13 στις 26/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by nicks
Απαντώ για λογ/σμο των 2ου και 3ου ομιλητή.

Κορίτσια συμφωνώ μαζί σας....

Ότι αγαπιέται χαρίζεται δεν πουλιέται..

Μόνο εσύ κατάλαβες τελικά...

# 14 στις 26/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by ego28
μπορουμε να υποθεσουμε ανετα οτι οι δυο κοπελιες,προηγουμενως ,εφ' οσον βρισκονται με ατομα που θα χαριζαν οπως-οπως αλλα και παλι κανεις δε θα τα παιρνε,βρισκονται στο τελευταιο σκαλι της ξεφτιλας.....ετσι ειναι κοριτσια μονες σας το 'πατε............................ουφ μερικες φορες ειναι παρηγορο να βλεπεις και τα χειροτερα!

Μπορείς να υποθέσεις ό,τι νομίζεις..
Η καταγραφή των σκέψεων του καθενός μας είναι ελεύθερη όπως και τα συμπεράσματα..
Ίσως όμως αν σου έλεγα ότι τον σύντροφό μου ΔΕΝ τον πουλάω..όπως συμβαίνει συνήθως γύρω μου...άλλαζες λίγο τον τρόπο της σκέψης σου..
Δεν τον πουλάω για να βρω τον επόμενο καλύτερο γκόμενο αν θες της "αγοράς", δεν τον πουλάω για να βρω μια καλύτερη θέση στη δουλειά μου, δεν τον πουλάω όταν κάποιοι προσπαθούν να μου επιβάλλουν τη δική τους γνώμη για το άτομό του, δεν τον πουλάω ούτε όταν διαφωνούμε φοβερά..
Όταν απλά νοιώσουμε πως δεν γίνεται να είμαστε μαζί..."τον χαρίζω" στη ζωή που θα διαλέξει.....

evans

# 15 στις 26/5/2003
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
spy26,ΟRFEA123,....

Παράθεση:
Originally posted by moo693
Χωρίς να έχω προλάβει να μελετήσω όλες τις απαντήσεις,γιατί είναι ένα κομμάτι απο αυτά που έφτιαξαν αυτό που είσαι σήμερα!

ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ !!
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΠΟΥΛΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΑΣ . ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΝΑΙ Η ΕΝΑ ΟΧΙ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ .
ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΑΜΑ ΜΑΣ ΖΗΤΟΥΣΕ ΜΙΑ ΠΛΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΣΕΚ ΤΩΝ ΕΠΙΤΑΓΩΝ ΤΗΣ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΡΑΔΥΑ Η ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΥΛΩΝΤΑΣ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΑΣ;
ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ...
ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΑΜΟΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ (ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΝ).
ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΑΝ ΣΑΣ ΖΗΤΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ/Α ΝΑ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΤΕ ΜΕ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ ΠΟΣΟ ΠΟΛΛΩΝ ΜΗΔΕΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ Η ΟΧΙ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ/ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΣΑΣ;
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΟΝ , ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣΗ , ΣΠΙΤΙ , ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ ΚΛΠ

spy26

# 16 στις 26/5/2003
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα
Αγαπητε evanw,

Tωρα το εθεσες και διευκρινησες καλυτερα το θεμα μας. Για αυτο και εγω σε παραπανω σχολιο μου εδωσα δυο αντιφατικες απαντησεις, αφου δεν ηξερα τι ακριβως εννοεις.
Η διαφορα μας ειναι οτι εγω αυτο το αποκαλλω ξεπουλημα, αλλα εφοσον εσυ που εισαι και ο αρχικος δημιουργος τησ κουβεντας μας αυτης θες να το λεμε ετσι, οκ, δεν θα κολλησουμε στις λεξεις στο κατω κατω !!!
Νομιζω λοιπον...πως οχι μοναχα εγω,αλλα οι περισσοτεροι αντρες δεν θα το εκαναν αυτο ( το συγκεκριμενο παραδειγμα που αναφερεις) αφου ειναι η φυση μας τετοια που οπως και να το κανουμε...θελουμε να εχουμε ''υποσταση'' απεναντι στην γυναικα μας ! Δηλαδη...σπανιως παρατηρουμε εναν αντρα να ανεχτει να εξαγοραστει απο μια γυναικα με τοσο εξευτιλιστικο τροπο, σε σχεση με το ποσοστο των γυναικων που κανουν το ιδιο !
Με ενδιαφερον...θα περιμενω να ακουσω και την ΕΙΛΙΚΡΙΝ γνωμη των γυναικων της παρεας μας !!!
;;;

Μυρτώ

# 17 στις 26/5/2003
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744

αναμενόμενη απάντηση...χι χι χι!

Δεν θα τον πούλαγα για τίποτα στον κόσμο.....

AYTOΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟ ΕΧΩ!
(Ξέρω έχω καταντήσει αηδία....αλλά αυτή είναι η αλήθεια.....χι χι χι χι )
Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

giannis33

# 18 στις 27/5/2003
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 48

Παράθεση:
Originally posted by orfeas123
Πουλωντας τον-την συντροφο σου, ειναι σαν να πουλας τον ιδιο σου εαυτο!
Δεν σου κανει;
Εχει και αλλου πορτοκαλιες.....
Οταν "πουλησεις", θα σε πουλησουν και εσενα καποια στιγμη.
Και δεν νομιζω ΟΛΟΙ να ειμαστε ΤΕΛΕΙΟΙ -ΤΕΛΕΙΕΣ, και μονο ο αλλος να ειναι στοκος!
Το ξαναειπαμε, σε μια σχεση της οποιας μορφης, για τα οποια προβληματα, σημαντικα η γελοια, φταινε και οι δυο, αλλος λιγοτερο, αλλος περισσοτερο.
Το να συμπεριφερθεις και καποιον ακομα και αν αυτος -η ειναι στοκος, σαν "αντικειμενο", που "παλιωσε" και θα το πουλησης στον παλιατζη,αυτο δεν σε τιμα εσενα τον ..."σωστο - η"!

Με καλυψες απολυτα!!!!!!

kostas_1966

# 19 στις 27/5/2003
author
Ανδρας / 56 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Λαμπίρι
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 185

Το ναι,το οχι και...μια 3η αποψη!

Ναι,θα την πουλαγα!.
Αλλα με τοσο μεγαλο αντιτιμο οσο χρειαζεται για να την...ξανααγοραζα!
Οσοι-ες εχουν δει την "Ανηθικη προταση" με Ρ.Ρεντφορντ-Ν.Μουρ ισως με καταλαβουν,οι αλλοι...στα videoclubs γρηγορα!
Μη δειχνεις το δαχτυλο σου γιατι θα σου το φανε

# 20 στις 27/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Επιλογη της..

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΙΖΑ.....ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΕΚΕΙΝΗ...ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ....ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΟΡΟΥΣ...ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ...
Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε